Kredi Ustam

Anasayfa > Otomobil > 24 Ay Sıfır Faizli 0 Km Araç Kredisi Veren Finans Kurumları

24 Ay Sıfır Faizli 0 Km Araç Kredisi Veren Finans Kurumları

Tarih: 29.11.2018
Güncel: 11.12.2019
faizsiz otomobil kampanyaları 2019

Hemen hemen artık ikinci el arabalar bile sıfır arabalar değerine yaklaştı, durum böyle olunca otomobil firmalarının sıfır faizli araba ve otomobil kampanyaları 2018 senesi sonunda ve 2019 senesi başında kendini gösterecek gibi gözüküyor. Eğer sizlerinde 0 faizli araç kredisi kampanyaları ile ilgili arayışınız var ise yazımızı soluksuz bir şekilde okuyacağınızı düşünüyoruz.

Finans kurumlarından 24 ay sıfır faizli kredi almak mümkün olup özellikle araç markalarının finans kurumlarının sunduğu avantajlar dikkat çekmektedir. Günümüzde teknolojinin gelişmesi beraberinde üstün donanımlara sahip pek çok araç modeli de getirmiştir. Üstün özelliklere sahip araçların fiyatları oldukça yüksek olduğu için, araç satın almak isteyenlerin çoğu farklı finans kurumlarının sunduğu kredi seçeneklerini incelemektedir. Güncel araba kampanyaları araç sahibi olmak isteyen kişiler için oldukça avantajlı seçenekler sunmaktadır.

Hyundai “0” Faizli Araç Kredisi Seçenekleri

Dünya çapında en çok bilinen ve tercih edilen markalardan biri olan Hyundai, dünyadaki en büyük 5. otomobil üretici olma özelliğini taşımaktadır. Birçok farklı modele sahip olan marka, üstün donanımlara sahip araç seçeneklerini uygun fiyatlarla satışa sunmaktadır. Hyundai 2018 yılında da sıfır araç kampanyaları ile, araç sahibi olmak isteyenlere uygun seçenekler sunmaya devam ediyor.

Hyundai’nin sunduğu en güncel araç kampanyası yerli üretim araçlarını kapsamaktadır. 30 bin TL’ye kadar sıfır faiz oranı ve 12 aya varan vade seçeneği ile, yerli üretim yeni Hyundai i20 ya da i10 sahibi olabilirsiniz. ‘Birlikte ürettik, birlikte kazanalım’ sloganıyla sunulan kampanyadan faydalanabilmek için Hyundai bayisine gidebilirsiniz.

Ford Sıfır Faizli Otomobil Kredisi Kampanyaları

Ford araç sahibi olmak istiyorsanız sunulan en güncel kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Faiz farkı ödemeden yani sıfır faiz seçeneğiyle 45 bin TL’ye kadar kredi kullanmanız mümkündür. Üstelik 12 aya varan vade seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Ford Finans; kendi aracına sahip olmak isteyen herkese farklı seçenekler sunarak, araç sahibi olunmasını kolaylaştırmaktadır. Ford Finans, geleneksel taksitli satış modeline dayalı bir ödeme sistemi ile çalışmaktadır. Sistemin işleyişi şu şekildedir;

 • Satın almak istediğiniz Ford modeline karar vermeniz gerekmektedir.
 • Ardından ödeyebileceğiniz peşinat tutarını belirlemelisiniz.
 • İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun geri ödeme süresini belirlemelisiniz.
 • Tüm bunlardan sonra Ford Yetkili Satıcılarında bulunan finansman uzmanı, size ve bütçenize en uygun kampanya ve seçenekleri sunacaktır.

Renault 0 Faizli Taşıt Kredisi Fırsatları

Renault marka araçlardan birine sahip olmak istiyorsanız, Renault Finans kuruluşuna başvurabilirsiniz. İhtiyacınıza en uygun ve esnek kredi seçenekleri sunan Renault Finans, 0 faiz seçeneğine sahip kampanyaları belirli dönemlerde yapmaktadır. Satın almak istediğiniz araç için dilediğiniz tutar, vade ve taksitleri belirleyebilir, bütçenize en uygun krediyle araç sahibi olabilirsiniz. Renault Finans kuruluşunun kredi şartları şu şekildedir;

 • Fatura tutarının 100 bin TL’ye kadar olan kısmi için %70, aşan kısmının %50’si kadar verilmektedir. Satın almak istediğiniz araç ticari ise bu tutar %80’e çıkabilmektedir.
 • Renault Finans aracılığıyla aldığınız kredilerin ödemelerini anlaşmalı bankaların şubelerinden ödeyebilirsiniz. Aynı zamanda PTT şubelerinde de ödeme yapabilirsiniz. Anlaşmalı bankalar şu şekildedir;
 • Akbank (Ödeme işlemlerinde masraf talep edilmez.)
 • Garanti Bankası
 • İş Bankası
BMW Sıfır Faizli Araba Kredisi 2019

‘Gerçek Sürüş Keyfi’ sloganıyla tanınan ve lüks araba modelleri ile dikkat çeken BMW, finans kurumu ile araç sahibi olmak isteyen kişiler için uygun kampanyalar sunmaktadır. 0 faizli araba kampanyaları 2018 yılında en çok dikkat çekenlerden biri olan BMW 520i kampanyasıdır. BMW 520i’ye 368 bin TL’den başlayan fiyatlarla ve yüzde 0 faiz oranı avantajıyla sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra uygun faiz oranlarından faydalanarak farklı modelleri satın alabilir, bütçenize göre ödeme planı belirleyebilirsiniz. Uygun faiz oranları ile faydalanabileceğiniz 2018 kampanyalarından bazıları şu şekildedir;

sıfır faizli binek araç

 • BMW 3 serisini 252 bin TL’den başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz. Üstelik %0,99 faiz avantajı ile uygun taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
 • BMW 1 serisini 168 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla ve %0,99 faiz avantajıyla satın alabilirsiniz.
Opel “0” Faizli Binek Araç Kredisi

Araba kampanyaları 0 faiz ve esnek geri ödeme seçenekleriyle Opel tarafından sunulmaktadır. Opel belirli dönemlerde sunduğu sıfır faiz oranının yanı sıra oldukça uygun faiz oranları ile taşıt kredisi seçenekleri de sunmaktadır. Bu seçeneklerden bazıları şu şekildedir;

 • Seçtiğiniz Opel modeline göre; 50 bin TL’ye kadar %1,49 faiz oranıyla taşıt kredisi alabilirsiniz. Üstelik 20 aya varan vade seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Opel Showroom ’lara özel 25 bin TL’ye varan indirim alabilirsiniz.
 • Opel Grandland X modeli için 50 bin TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. 20 aya varan vade seçeneği ve %1,49 faiz seçeneğinden faydalanabilirsiniz.
 • Opel Astra HB modeli için 50 bin TL’ye varan kredi seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Bunun yanı sıra 11 bin 500 TL’ye varan indirimlerden faydalanabilirsiniz.
 • Opel Insignia modeli için 20 aya varan vade seçeneklerinden ve 25 bin TL’ye varan indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Opel modelleri için teklif almak ve kredi seçeneklerinden faydalanmak için www.opel.com.tr adresine giriş yapabilirsiniz. Showroom ’lara giderek, 25 bin TL’ye varan indirimli fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

Volkswagen 0 Faizli Araç Kredisi Seçeneği

Volkswagen 0 faizli kredi seçeneklerini, belirli dönemlerde farklı kampanyalarla sunmaktadır. Volkswagen 2018 kampanyası ile araç bedelinin yüzde 50 ya da daha fazla tutarı balon ödeme seçeneğiyle 36 ay sonrasına kadar ertelenebilmektedir. Kalan tutar ise bütçenize göre peşinat tutarları ve uygun taksitlerle ödenebilmektedir. Kampanyalarla ilgili detaylı bilgi için Volkswagen bayilerine gidebilirsiniz.

Kutay DEMİRCİ / Finans Uzmanı
24 Ay Sıfır Faizli 0 Km Araç Kredisi Veren Finans Kurumları
Finans ve krediler ile alakalı güncel içeriklere meraklı ve araştırdığı yazıları bloğunda eğitici ve öğretici şekillerde yayınlayarak , blog ziyaretçileri ile paylaşmayı sever. Kredi skoru ve banka kredileri ile alakalı merak ettiğiniz tüm sorunlarınızı soru cevap sayfamızdan ve makale altındaki yorum formları ile sorabilirsiniz.
Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git