Kredi Ustam
PTT Bank Sim Bloke Kaldırma  | YAZIYI OKUYUN
Anasayfa > Bankacılık > Akbank Sim Bloke Kaldırma

Akbank Sim Bloke Kaldırma

Tarih: 18.10.2021
Güncel: 17.10.2021

Akbank sim bloke kaldırma işlemlerinin ne olduğunu bilmeniz ve bu durumla karşılaştığınız zaman ne yapmanızın gerekli olduğunu da bilmeniz anlamına gelmektedir. Bu yüzden de bu başlık altında bu işlemin ne olduğuna değineceğiz.

Sizlerin bazı durumlardan dolayı sim kartınızı değiştirdiğiniz veyahut da kaybettiğiniz zamanlar olmaktadır. Bu durumlarda da bankamız sizlerin bilgisini korumak için sim kartınızı bloke etmektedir. Sizin bankamıza ulaşmanız halinde de gerekli işlemleri yerine getirerek sim kart blokesi kaldırılmaktadır. Banka çalışanlarımız tarafından yapılan bu işlem kısa süre içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Sözü edilen bloke kaldırma işleminin iki yolu bulunmaktadır. Bu yollar arasında size en uygun olanı seçerek sim kartlarının blokesini kaldırabilirsiniz. Bu yollar hakkında bilgi sahibi olmanız için de aşağıda verilen başlığı oluşturduk.

Akbank Sim Bloke Kaldırma Yöntemleri

Akbank sim bloke kaldırma yöntemleri hakkında sizlere bu başlıkta bilgiler vereceğiz. Bu yöntemlerin her ikisi de sizler için oluşturulduğundan dolayı size uygun olan yöntemi rahatlıkla seçebilirsiniz.

İlk olarak bankamızı ziyaret ederek çalışanlarımızın vermiş olduğu hizmet dahilinde yer alan bloke işlemini talep etmeniz gerekmektedir. Bu talebiniz neticesinde ise banka çalışanımız sim kartın takılı olduğu telefona bir doğrulama kodu iletecektir. Bu kodu çalışanımız ile paylaşmanız halinde ise sizlerin işlemi sona erecektir.

Diğer uygulayabileceğiniz yöntem ise müşteri temsilcimize bağlanmanız ile yapılmaktadır. Yani bankamıza özel olan numaraya ulaşmanız halinde müşteri temsilcimize bağlanabilirsiniz. Bağlanmanın ardından ise sim kart bloke kaldırma işlemini yapmak istemenizi söylemeniz halinde müşteri temsilcimiz gerekli olan adımları sizler ile paylaşacaktır.

Sayılan yöntemlerde bloke olan sim kartın takılı olduğu telefonun yanınızda bulunması gereklidir. Müşterilerimizin güvenliğine önem verdiğimiz için telefonun olmadığı zaman bloke kaldırma işlemini yapmamaktayız.

Akbank Sim Kart Bloke Kaldırma Numaraları

Akbank sim kart bloke kaldırma işlemleri için iki yolun bulunduğu ve özellikle ikinci yolun daha kısa ve kolay olduğunuz sizler ile paylaşabiliriz. Bu anlamda ise ikinci yolu kullanmak istediğiniz takdirde aşağıda yer alan numara ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Akbank sim kart bloke kaldırma numaraları; 444 2 525 / 0850 22 25 25 şeklindedir. Sizler bu numarayı aradığınızda bankamızda çalışan müşteri temsilcilerimiz sizler ile iletişime geçerek sizleri yönlendirecektir.

Akbank mobil bankacılık hizmeti kişilere birçok konuda kolaylık sağlayan bir işlemdir. Bu şekilde kısa yollar ile sim kart bloke kaldırma işlemlerinizi tamamlayarak yeniden mobil bankacılık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Kutay DEMİRCİ / Finans Uzmanı
Akbank Sim Bloke Kaldırma
Finans ve krediler ile alakalı güncel içeriklere meraklı ve araştırdığı yazıları bloğunda eğitici ve öğretici şekillerde yayınlayarak , blog ziyaretçileri ile paylaşmayı sever. Kredi skoru ve banka kredileri ile alakalı merak ettiğiniz tüm sorunlarınızı soru cevap sayfamızdan ve makale altındaki yorum formları ile sorabilirsiniz.
Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git