Kredi Ustam

Sorumluluk Reddi

WEB SİTESİ İÇERİ VE MAKALELERİ

krediustam.com, web sitesi içeriğinde sağlanan bilgilerin konusunun, doğruluğunun, bütünlüğünün ve kalitesinden sorumlu değildir. Web sitemizdeki makaleler yazar veya yazarlarımızın kendi düşünceleri veya beğendikleri paylaşımlar olabilir. krediustam.com kasıtlı veya kasıtsız veya yanlış bir şekilde hareket etmedikçe krediustam.com, sağlanan bilgilerin kullanımından veya kullanılmamasından veya yanlış veya eksik bilgilerin kullanılmasından kaynaklanan ciddi veya ahlaki zararlardan sorumlu olmayacaktır.

Web sitesi içeriği değişebilir ve bağlayıcı değildir. Kredi Ustam, sayfanın içeriğinin bir kısmını veya tamamını bildirimde bulunmaksızın değiştirme, ekleme, silme veya geçici veya kalıcı olarak kaldırma hakkını saklı tutar.

MAİLLER

Feragatname: E-posta mesajları ve e-posta mesajları, eklediğiniz kişiye veya kuruma bağlıdır ve gizli haklarınız olan veya gizli tutmak zorunda kalabileceğiniz kişisel bilgiler içerebilir. Bu mesaj ve eklerdeki tüm fikir ve yorumlar sadece adres yazarlarına yöneliktir ve krediustam.com’un resmi yorumlarını yansıtmaz.

krediustam.com, e-posta içeriğinde yer alan bilgileri kullananlardan sorumlu değildir. Yetkili bir alıcıya veya alıcıya mesaj göndermekten sorumlu değildir, size gönderilen mesajı kullanmayın, kopyalamayın, yaymayın, mesajı başkalarına iletmeyin ve mesajı ve ekleri hemen silin. Ajansımız size mesaj ve bilgileri değiştirmeyecek ve bütünlüğünü ve gizliliğini koruyacak ve e-posta, virüs bulaşması ve / veya bilgisayar sistemine zarar verilmesine izinsiz müdahalelerden sorumlu tutulamaz.

 

Sayfa başına git