Kredi Ustam
BUNLARI DA OKUYABİLİRSİNİZ
Akbank Tosla Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?
Akbank Tosla Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?
Akbank Tosla Kart, birçok işlemi diğer bankalara göre daha yüksek limitlerle sunmaktadır. Ücretsiz olmasıyla sektöre girdiğinden beri en çok konuşulan...
Kredi Kartı Borcundan Dolayı Emekli Maaşıma İcra Gelir Mi
Kredi Kartı Borcundan Dolayı Emekli Maaşıma İcra Gelir Mi
Kredi Kartı Borcundan Dolayı Emekli Maaşıma İcra Gelir Mi  Kredi kartı borcundan dolayı emekli maaşıma icra gelir mi sorusu kredi kartı...
Anasayfa > Bankacılık > Yapı Kredi Sim Bloke Kaldırma

Yapı Kredi Sim Bloke Kaldırma

Günümüzde sim kartlarda, telefonlarda ve operatörlerde yapılan değişiklikler nedeniyle bankalar tek seferlik akıllı metin mesajlarını engellemiştir. Güvenlik nedeniyle, tek seferlik kısa mesajları engelleyen bankalardan kolayca açabilirsiniz. Yapı Kredi sim bloke kaldırma işlemini nasıl açacağınızı öğrenmek istiyorsanız sitemizdeki bilgilere göz atmanız yeterli olacaktır. Cep telefonunuzu 4.5G teknolojisine uyumlu hale getirdiniz veya operatör değiştirdiniz bu durumda haberimize nasıl devam edeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Yapı Kredi Sim Bloke Kaldırma İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Yapı Kredi sim bloke nedenleri arasında, SIM kart, operatör ve telefon değiştirilirken SIM kart bloke olur. Güvenliğiniz için tek kullanımlık şifreleri bloke eden bankaların kilidini kolayca açabilir ve işlemleri de kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Yapı Kredi sim kartınızı internet şubeleri, ATM’ler ve müşteri merkezi kanalları gibi çeşitli yolları kullanarak basit yollarla açmanız mümkündür. Önemli olan tek husus sim kart bloke kaldırma işlemi için mutlaka kimlik kartınız ve cep telefonunuzun yanınızda bulunmalıdır. Kanuna göre bankalar, SIM kart ve operatör değiştirirken internet bankacılığı ve mobil bankacılık için gereken tek kullanımlık şifreleri bloke edebiliyor. Tek kullanımlık şifre alamazsanız internet bankacılığına ve mobil bankacılığa giriş yapamayacak ve belirli işlemleri gerçekleştiremeyeceksiniz. Blokeyi kaldırmazsanız internetten alışveriş yapamaz, kart şifresi belirleyemez, kredi başvurusu yapamazsınız. Bu işlemleri elektronik ortamda gerçekleştirmek istiyorsanız öncelikle bloğunuzu silmelisiniz.

Yapı Kredi Sim Bloke Kaldırma İşlemi Adımları

Yapı Kredi sim bloke kaldırma işlemi nasıl gerçekleştirilir sorusunun cevabı aslında çeşitli şekillerde işlemleri tamamlayarak internet bankacılığını kullanmaya başlayabilirler.

  • Yapı Kredi ATM Sim Kart Bloke Kaldırma:

Kullanıcı Başvuru İşlemleri > Kullanıcı İşlemleri > SIM Kart Bloke Kaldırma Akıllı SMS Numarası Onay > SIM Kart Bloke Kaldırma adımlarını takip edebilirsiniz. Daha sonra ekranınıza gelen bloke edilmiş cep telefon numaranızı girerek ve ‘GİRİŞ’ kısmını tuşlayarak numaranızın blokesini kaldırabilirsiniz.

  • Yapı Kredi İnternet Bankacılığı Sim Kart Bloke Kaldırma:

Yapı Kredi internet bankacılığı sistemine Kullanıcı Kodu veya T.C numaranızı yazıp ve şifreni kullanarak sisteme giriş sağlamalısınız. Sim kartınız bloke edilmiş ise numaranıza bilgilendirme mesajı gelir ve Yapı Kredinin internet şubesi giriş ekranından bloke kaldırma ekranına yönlendirilirsiniz. Tamamlanan işlemlerin ardından yeni telefonunuza gelen şifre ile sisteme tekrardan giriş yapabilirsiniz

  1. Yapı Kredi Bankası Müşteri Hizmetleri Sim Bloke Kaldırma İşlemi:

Eğer bloke edilmiş numaranızı Yapı Kredi bankasının müşteri hizmetlerinden gerçekleştirmek istiyorsanız 444 0 444 / 0850 222 0 44 numaralı telefonları arayarak bloke edilmiş sim kartınızın blokesini kaldırma işlemi talebinde bulunabilirsiniz.

Diğer Sim Kart Bloke Yazıları

Odeabank Sim Bloke Kaldırma

Denizbank Sim Bloke Kaldırma

Burgan Bank Sim Bloke Kaldırma

Aktifbank Sim Bloke Kaldırma

Hepsini Gör

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git