Kredi Ustam
Bankama Ait Hesap Numaramı Bilmiyorum, Nasıl Bulabilirim? | YAZIYI OKUYUN
Anasayfa > Bankacılık > Ziraat Bankası İnternet Şubesi Şifre Alma

Ziraat Bankası İnternet Şubesi Şifre Alma

Tarih: 23.02.2021
Güncel: 22.02.2021

Ziraat Bankası internet şubesi vasıtası ile günün istediğiniz saati hayatınızdaki bankacılık işlemlerini daha kolay bir hale getirebilirsiniz. Şubesiz bankacılığın müşterileri için sunmuş olduğu çeşitli avantajlı faiz oranlarından faydalanırken, şubeli bankacılığa göre daha düşük maliyetler ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. EFT işlemini gerçekleştirmek, hesap açma kapama, fatura ödeme, kredi başvurusunda bulunma, döviz alıp satma, kredi kartı ekstreleri görüntüleme gibi işlemler için değerli zamanınızı harcamak istemiyorsanız Ziraat Bankası internet şubesine giriş yapmanız yeterli olacaktır.  

Ziraat Bankası İnternet Şubesi Şifre Alma 

Ziraat Bankasının internet şubesine hızlı bir şekilde giriş yaparak işlemleri gerçekleştirebilmeniz için şifre oluşturmanız gerekecektir. Her bir müşteriye özel olarak oluşturulan Ziraat Bankası şifresi ile güvenli bir ortamda hesaplarınıza ulaşım sağlayabilir, ödemelerinizi ya da yatırımlarınızı kolay bir şekilde yapabilirsiniz.  

Ziraat Bankası internet şubesi şifre alma işlemlerini gerçekleştirmek için bankanın internet sayfası üzerinden sanal başvuruda bulunabilirsiniz. Açılmış olan sayfada vergi kimlik numaranızı veya T.C kimlik numaranızı girdikten sonra cep telefonu numaranızı sıfır olmadan yazmalısınız. Son işlem olarak ise robot olduğunuzu kanıtlamak için istenen güvenlik kodunu doğru şekilde yazarak giriş butonuna tıklamalısınız. Başvuru zamanı Ziraat Bank kartı veya kredi kartını kullanabilirsiniz. Ancak kredi kartı ile yapmış olduğunuz başvuru zamanı vadesiz mevduat hesabınızdan kredi kartınızın tanımlı olması gerekecektir.  

Ziraat Bankası internet şifre alma isteğinizin sonrasında banka sistemine kayıtlı olan telefon numaranıza bir onay kodu gönderilecektir. Başvuru ekranında yer alan şifreyi ve sizden istenen diğer bilgileri doğru bir şekilde girerek Ziraat Bankası internet şifre oluşturma işlemini başarı ile tamamlayabilirsiniz. Kısa zaman diliminde internet şubesi giriş şifreniz size iletilmez ise hemen müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek ilk şifrenizi oluşturabilirsiniz.  

Ziraat Bankası İnternet Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım? 

Bankacılık işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız, fakat giriş şifrenizi unuttuysanız yeni şifre talebinde bulunabilirsiniz. Eğer bankanın kurumsal müşterilerindeyseniz 444 00 00 veya 0 850 220 00 00 telefon numarasını arayarak yeni internet şifresi oluşturabilirsiniz.

Kutay DEMİRCİ / Finans Uzmanı
Ziraat Bankası İnternet Şubesi Şifre Alma
Finans ve krediler ile alakalı güncel içeriklere meraklı ve araştırdığı yazıları bloğunda eğitici ve öğretici şekillerde yayınlayarak , blog ziyaretçileri ile paylaşmayı sever. Kredi skoru ve banka kredileri ile alakalı merak ettiğiniz tüm sorunlarınızı soru cevap sayfamızdan ve makale altındaki yorum formları ile sorabilirsiniz.
Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git