• AMERIKAN DOLARI
  32,6060
  % 0,37
 • AVUSTRALYA DOLARI
  20,7831
  % -0,43
 • € EURO
  34,6955
  % -0,12
 • £ POUND
  40,4968
  % -0,36
 • ¥ YUAN
  4,5020
  % 0,14
 • РУБ RUBLE
  0,3477
  % 0,25
 • ÇEYREK ALTIN
  4.296,00
  % 1,08
 • BIST 100
  9.524,59
  % -0,06

Kullanım Şartları Ve Gizlilik

www.krediustam.com’a  gizlilik haklarına saygı duyar. Bunu sitemizde geçirdiğiniz zamanınız boyunca krediustam.com da sağlamaya çalışıyoruz. Gizlilik ve site şartlarına ve koşullarınıza ilişkin bilgiler aşağıda verilmiştir.

www.krediustam.com adresinde yayınlanan içerik, makaleler, fotoğraflar ve videolar yazarın en sevdiği metin olabilir veya onlar tarafından yazılan makaleler olabilir. Makalenizin veya içeriğinizin izinsiz veya rahatsız edici olduğuna inanıyorsanız, lütfen (Telif Hakkı) İletişim Formu sayfasını kullanarak bize ulaşın.

Şartlar ve Gizlilik Politikası

Web sitesini kullanmadan önce gizlilik ve kullanım şartlarını okumalısınız. Siteyi herhangi bir şekilde kullanan tüm ziyaretçiler ve üyeler bu sayfanın hüküm ve koşullarını kabul etmiş sayılırlar.

Sitemizin şart ve koşulları istediği zaman değişebilir. Ancak, değişiklikler bu sayfada belirtilmelidir.

krediustam.com’un içerik veya iletişim sistemini kullanırken üçüncü tarafların yasal haklarını ihlal etmek zorunda değilsiniz. Bu tür bir ihlalden krediustam.com sorumlu tutulamaz ve bu ihlalden kaynaklanan herhangi bir hukuki veya cezai sorumluluk sadece kullanıcı tarafından karşılanacaktır.

Sitenin çalışmasını yasaklayan, önemli ölçüde yavaşlatan veya yazılım veya donanım sistemine zarar veren herhangi bir eylem veya işlem yasaktır. Bu yasak, otomatikleştirilmiş programlar veya çok sayıda istek veya siteye üye kayıtları veya otomatik yöntemler aracılığıyla gönderilen bilgiler kullanılarak yapılan çok sayıda soruyu içerir. krediustam.com, siteye kullanıcı erişimini engelleme ve işlem başlatma hakkını saklı tutar.

krediustam.com, size herhangi bir şekilde kesintisiz veya belirlenebilir bir şekilde herhangi bir hizmet sağlama yükümlülüğü altında değildir.

krediustam.com, sitenin kullanıcıları hakkında bilgi toplama ve bu bilgileri çeşitli teknik olmayan cihazlarla reklam sistemleri ve içerik sistemlerinde kullanma hakkına sahiptir.

Bilgilendirici amaçlar dışında, Sitede yayınlanan reklamları ve promosyonları manuel olarak veya otomatik olarak tıklamak yasaktır. krediustam.com, kullanıcıların siteye erişimlerini engelleme ve normal kullanıcı davranışlarına uymayan tıklamalarla yasal işlem yapma hakkını saklı tutar.

krediustam.com, link, banner veya diğer araçların sunduğu sitelerin, ürünlerin veya hizmetlerin içerik ve kalitesinden sorumlu değildir.

Yasak İçerik Ve Yayınlar

– İntiharı özendiren ve yönlendiren makale ve içerikler
– Cinsel istismar ve çocukların manipülasyonu
– İlaçların veya uyarıcıların teşvik edilmesi ve yönlendirilmesi
– Tehlikeli maddelerin tedarikini sağlığı tehdit eden içerikler
– Müstehcen içerik
– Fuhuş ve Fuhuşa Özendirme
– Kumar ve kumar oyunları içeriği KESİNLİKLE YASAKLANMIŞTIR!

Bizlerle iletişim kurmak istiyorsanız. İletişim sayfası ve kadirdeliktas6@gmail.com adresinin e-posta adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

Krediustam.com Web sitesinde yayınlanan içerikler kesinlikle bir YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR !