Kredi Ustam

Soru Cevap

Değerli ziyaretçimiz; www.krediustam.com Web sitemizdeki finans, borsa, kredi kartı, bankacılık makalelerini ve yeni kampanyaların bilgilerini paylaşabilirsiniz. Bankanızla yaşadığınız herhangi bir kredi kartı deneyimini veya yaşadığınız kredi sorunlarına veya kredi sorunlarınızla ilgili yararlı olan her şeye web sitemizden erişebileceksiniz.

Lütfen bize web sitemizdeki makaleler veya yaşadığınız finansal konular hakkında bilmek istediğiniz soruları gönderin. Uzmanlarımız sorularınızı kısa sürede cevaplayacaktır.

YENİ SORU SOR Tüm Soru ve Cevaplar
 1. Nuh sarıgöz dedi ki:

  Merhaba 1084 puğanım var kredi çıkma ihtimali var mı
  İcra borç vs gibi bı takıntım Yok

 2. Samet dedi ki:

  Merhaba kredi notum düşük 40000 bin şira kredi çekmek istiyorum komisyonlu kredi çekebilirmiyim

 3. Kubranur dedi ki:

  Merhabalar kayın validem ziraat bankasından emekli krediye ihtiyacınız var ama limit yersiz diyorlar kredi notu 1034 borç 60 bin TL maaş 1851 TL kredi çekimi yaptirilabilirmi

 4. Erhan dedi ki:

  Benim sizden ögrenmek istedigim. Bankadan kredi çekmek istedim fakat işleme devam.edilemedi sebebi 10 bankada icra blokesi gözuküyormus. Icra müdurlüğüne gittim ve bloke kaldırılması ici dilekcemi yazdım banka başınada 10.tl toplamda 75 tl ücret ödedim. İcramı kapatalı 2 sene oldu. Bu dilekceden sonra acaba tekrar kredi cekebilirmiyim. Tesekkür ederim

  1. Kutay DEMİRCİ dedi ki:

   Erhan bey öncelikle icra dairesinden bu blokelerin kaldırıldığına dair, şuan bloke gözüküp gözükmediğini kontrol ediniz.Eğer herhangi bir bloke gözükmüyor ise findeks.com üzerinden bir üyelik oluşturun, ilk üyelikte kredi notu sorgulama ücretsiz yapılmaktadır. Bu sayede ücretsiz olarak kredi notunuzu sorgulayın 1200 puan ve üzerindeyse ve bankalarda çok fazla bir krediniz yoksa yani kredi limitiniz var ise kredi almanızda bir problem olacağını düşünmüyoruz.

 5. Erhan dedi ki:

  Sizin sayenizde bilmedğimiz tefarruatlı işlemleri basit bir sekilde oğrenebiliyoruz. Teşekkürler

  1. Kutay DEMİRCİ dedi ki:

   Değerli yorumunuz için teşekkürler. Öneri ve istekleriniz sitemizi geliştirmekte yardımcı olacaktır.

 6. Melih dedi ki:

  Kredi kartımdan nakit avans çekemiyorum önceden çekebiliyordum fakat şuan neden böyle oldu bir yol gösterebilirmisiniz lütfen.

 7. Gürkan Türk dedi ki:

  Kredi kartımızı sürekli zamanında ödemem rağmen kredi notumun çok düşük olduğunu söylüyorlar ne yapabilirim lütfen bilgilendirirmisiniz.

Yeni Soru Sormak İçin Lütfen Formu Doldurun

Sayfa başına git