• AMERIKAN DOLARI
  20,9783
  % 0,73
 • AVUSTRALYA DOLARI
  13,8583
  % 1,25
 • € EURO
  22,5975
  % -0,26
 • £ POUND
  26,4130
  % -0,37
 • ¥ YUAN
  2,9628
  % 0,85
 • РУБ RUBLE
  0,2598
  % 0,97
 • ÇEYREK ALTIN
  2.197,00
  % -1,40
 • BIST 100
  5.114,97
  % 3,13

Kredisiz Peşinatsız Senetle Cep Telefonu Satan 6 Şirket

Kredisiz Peşinatsız Senetle Cep Telefonu Satan 6 Şirket

Senetle peşinatsız cep telefonu nereden alabilirim diyenlere altın bir rehber hazırladım, aşağıda tüm detaylarını bulabileceğiniz yazımdan sonra senetle cep telefonu almak istiyorum şeklindeki dürtünüzü sonuçlandırabilirsiniz. Peşinatsız ve senetle cep telefonu almak için çeşitli internet sitelerinden faydalanabilirsiniz. Bu internet siteleri güvenli alışveriş imkanı sunan sitelerdir. Sizler için yaptığımız araştırma sonucunda peşinat talep etmeyen ve senetle telefon satan kaynakları tespit ettik. Bu sayede oldukça hesaplı bir biçimde telefon sahibi olabileceksiniz. Günden güne gelişen teknolojiye ayak uydurarak son model cep telefonlarına sahip olabilecek yada eskimiş olan telefonunuzu oldukça uygun fiyata yenileyebileceksiniz. Günümüzde teknoloji alışverişi büyük ölçüde kredi kartlarıyla gerçekleşmektedir. Kredi kartları sahip oldukları limitler dahilinde sizlere alışveriş imkanı sunar.

Ancak durum cep telefonu satın almak olduğunda çoğu kredi kartının limiti böylesi bir masraf için yeterli gelmez. Tam da bu noktada imdadınıza yetişecek bir içerikle karşınızdayız. Senetle cep telefonu nereden alabilirim diye düşünüyorsanız doğru adrestesiniz. Bir zamanların alışveriş alışkanlığı olan senetle yapılan satın alma işlemleri günümüzde nadir olarak gözlemlense de hala çeşitli kurumlar tarafından yürütülmektedir. Bu kurumlar arasından dilediğinizi seçebilir ve yepyeni bir cep telefonuna sahip olabilirsiniz.

Senetle Cep Telefonu Alma Yolları Ve Yöntemleri Nelerdir?

Senetle internetten telefonu satın alma işlemi bazı siteler ve şirketler üzerinden gerçekleşmektedir. Bu internet sitelerinden bir telefon satın aldığınızda kurum yetkilileri sizlerin kimlik bilgisini ve kredi notunu inceler. Telefonun taksitlerini ödeyebileceğinizden emin oldukları vakit ev adresinize sözleşmeyi postalarlar.

Siz sözleşmeyi okuyup imzalayarak size belirtilen adrese gönderirsiniz. Muhatap olduğunuz kurum size telefonu kargolar ve satın alma işlemi tamamlanmış olur. Kararlaştırılmış olan tarihte her ay ödemenizi gerçekleştirirsiniz. Burada sizi uyarmamız gereken husus piyasaya fazla sayıda dolandırıcının varlığıdır. Bu nedenden ötürü size güven vermeyen sitelerden alışveriş yapmamanızı tavsiye ediyoruz.

Senetle nereden cep telefonu alabilirim diyen kişilere hizmet veren kurumların bir kısmı internetten bir kısmı da şubelerden bu işi yürütmektedir. Mutlu Evim, Ev-Kur, Teknosa ve Bimeks gibi firmalar taksitle ve senetle satış yapmaktadırlar.

Mutlu Evim’den Senetle Cep Telefonu Alma Rehberi Detaylı Anlatım

Mutlu Evim senetle telefon satışı son yıllarda gittikçe ilgi gören bir uygulamadır ve internet üzerinden yürütülmektedir. Standart bir internet alışverişinde gerçekleşen sürecin oldukça benzeri Mutlu Evim’den yaptığınız alışverişlerde de gerçekleşir. SGK kaydınız bulunuyorsa yada devlet memuruysanız bu internet sitesi üzerinden rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.

İpotek gösterme gibi seçeneğiniz varsa sigorta kaydı aranmayabilir. Karşılıklı güven ilkesine göre çalışan Mutlu Evim pek çok kişiye hizmet vermektedir. Emekli olan kişilerden herhangi bir belge talep edilmeden alışveriş işlemini gerçekleştirirler. Farklı telefon modellerini ve taksit seçeneklerini inceleyebilir ve telefonunuzu zahmetsiz bir şekilde değiştirebilirsiniz. Güncel model cep telefonları bu internet sitesinde bulunmaktadır. Bknz : (https://www.mutluevim.com.tr/)

Senetle Elden Taksit Şeklinde Cep Telefonu Alabileceğiniz “Senetsepet.com”

Senetle cep telefonu alacaksanız öncelikle (https://www.senetsepet.com/senetli-satis-yapilan-iller)bu adresten hangi ildesiniz ve bu ile senetli cep telefonu satışı bulunuyor mu bunu teyit ederek işe başlamalısınız. Web sitesine üye olduktan sonra istediğiniz ürünü sepetinize ekleyin ve bir sonraki aşamada ödemenizi nasıl, senetle mi yoksa diğer ödeme yöntemleri ile mi yapmak istediğiniz sorgulanıyor senetle alışveriş seçeneğini işaretleyerek gerekli adımları doldurduktan sonra firma senetlerinizi düzenlemek için sizlere bir müşteri temsilcisi atayacak ve senet imzalama işlemleriniz bittikten sonra senetle cep telefonu satın alma işleminiz sonuçlanacaktır.

Beko Ve Arçelik Senet İle Cep Telefonu Alabileceğiniz Güvenli Beyaz Eşya Firmalarıdır!

Arkadaşlar bildiğiniz gibi Arçelik ve Beko Türkiye’de pazar payına en çok sahip beyaz eşya firmalarıdır fakat cep telefonu sektörü o kadar çok büyüdü ki artık büyük firmalar bile bu pazardan payını almak istiyor. Bu yüzden Beko bayileri ve Arçelik bayileri aynı beyaz eşyaları senetle sattıkları gibi senetle cep telefonu satışı yapan firmalar arasında yerlerini almıştır. Eğer daha evvel bu bölgenizdeki bu iki markadan birinden senetle alışveriş yapmışsanız işiniz daha kolay hesabınız bulunduğu için cep telefonunu senetle almanız çok kolay olacaktır. Bu yöntem markaların verdiği güven ve garanti ağının geniş olması yüzünden tercih edilebilir. Bknz

Turkcell, Vodafone Ve Türk Telekom Tarifesine Ek Cep Telefonu Alabilirsiniz!

Tarifeye ek cep telefonu satın alma işlemi senetle telefon alaya alternatif bir yöntemdir yine peşinat ödemezsiniz ve geri ödemeler taksit taksit faturanıza yansır. Bu işlem telefonu almak istediğiniz GSM operatörüne başvurarak gerçekleştirilir. İnternet üzerinden yaptığınız araştırmalar sonucu hangi telefonun hangi operatörler tarafından satıldığını öğrenebilirsiniz. Başka bir yolu seçerek operatörlerin şubelerini ziyaret edebilir ve telefonları yerinde görebilirsiniz. Telefonların ele oturup oturmaması, dış kaplama malzemesi ve ağırlığı kullanım deneyimini direkt olarak etkilediği için telefonları yerinde görmenizi tavsiye ediyoruz.

Hangi telefonu alacağınıza karar verdikten sonra şubedeki personele senetle ve taksitle telefon satın almak istediğinizi belirtmeniz gerekir. Muhatap olduğunuz personel sizden kimliğinizi talep edecektir. Kimliğinizdeki bilgilerle birlikte kredi notunuzu öğrenen personel böylelikle size telefon satıp satamayacağını kontrol eder. Buradaki önemli nokta kredi notunuzun risk teşkil etmeyecek bir seviyede bulunmasıdır. Örnek bir geri ödeme tablosunu sizler için oluşturmak istedim; Vodafone faturalı hattımıza tarifeye ek “Samsung Galaxy A51″ cep telefonu almak istersek ödeme planı şu şekilde oluyor;

GSM OperatörüCep Telefonu ModeliTaksit SayısıFaturaya Ek Taksit
VodafoneSamsung Galaxy A5112295 TL

Telefon satın aldığınız kurum sizin faturanızı yada taksitlerinizi nizami bir biçimde ödeyeceğinizden emin olmak ister. Telefon satışı için engel oluşturan durumların var olmaması sonucunda sözleşme imzalayarak telefon satın alabilirsiniz. Bu sözleşmenin detayları hakkında bilgi sahibi olmanızı öneriyoruz. Aylık taksit tutarı genellikle standart bir uygulamadır ve operatör için çalışan personeller taksit sayısını yada miktarını tek başlarına belirleyemez.

Tarifeye Ek Telefon Almanın Avantajları Nelerdir?

Tarifeye ek cep telefonu almanın avantajları arasında ilk sırada yer alan madde kredi kartı limitinin düşmemesidir. Bugün standart bir kredi kartının limiti genellikle 3000 TL ile 6000 TL arasında değişmektedir. Bu kartlardan yapılan cep telefonu alışverişleri kartların limitini önemli ölçüde düşürmektedir. Yapılması gereken diğer masraflara yer bırakmayan bu limit düşüşünden muaf olmak için senetle alışveriş yapabilirsiniz.

Operatörlerin büyük bir kısmı çoğu zaman yirmi dört aylık vade seçenekleri sunmaktadır. Bu sayede oldukça esnek ve rahat bir biçimde ödeme yapabilirsiniz. Operatörler tarafından yürütülen kampanyalardan birisi faturalara ek olarak ücretlendirilen telefonlar satmaktır. Bu sayede fatura öder gibi taksit ödeyerek telefon sahibi olabilirsiniz. Kampanya detayları operatörlere ve satılan telefonlara göre değişmekle birlikte çoğu durumda peşin fiyatına satış yapılmaktadır. Ödemeler elden yada internet üzerinden gerçekleşebilir.

Günü geldiği vakit abonesi olduğunuz operatörün şubesine giderek ödeme yapabilirsiniz. İnternet bankacılığı yada mobil şubeleri kullanarak ödeme yapmanız da mümkündür. İkinci yöntemi seçmek gibi bir düşünceniz varsa otomatik ödeme talimatı vermenizi tavsiye ediyoruz. Böylelikle ödeme günlerini unutmak gibi bir probleminiz olmaz. Gecikme faizi gibi bir durumla da karşılaşmamış olursunuz.

Bimeks Bi İmza Kampanyası Peşinatsız Kredisiz Cep Telefonu Alma Yolu

Bir İmza kampanyası Bimeks tarafından sunulan kredi kartsız alışveriş imkanıdır. Bu kampanyadan faydalanan kişiler belli taksitlerle ödeme yaparak diledikleri ürünü (akıllı telefonlar dahil) satın alabilirler. Herhangi bir Bimeks mağazasına gidip başvuruda bulunmak mümkündür. Başvurunuz için sadece kimliğiniz gereklidir. Herhangi bir kefil yada adres bilgisi sizden istenmez.

KKB sistemi üzerinden yapılan sorgulamada kampanyadan faydalanıp faydalanamayacağınızı sadece birkaç dakika içerisinde öğrenebilirsiniz. Başvuru yaptığınız andaki kredi notunuz oldukça önem teşkil eder. Kredi notu uygun olan kişiler sorunsuz bir biçimde alışveriş yapabilirler. Bimeks’in sizlere sunduğu alışveriş tutarı 750 TL ile 15.000 TL arasındadır. Örnek bir ödeme tablosu hesaplayacak olursak;

Kampanya İsmiTelefonu TutarıTaksit SayısıTaksit TutarıVade FarkıToplam Ödenen
Bimeks Bi İmza1.000 TL12 AY100 TL200 TL1.200 TL
Bimeks Bi İmza1.000 TL24 AY58,33 TL399,92 TL1.399,92 TL
Bimeks Bi İmza5.000 TL12 AY500 TL1.000 TL6.000 TL
Bimeks Bi İmza5.000 TL24 AY291.65 TL1.999,60 TL6.999.60 TL

Taksit miktarı yirmi dört ayı bulabilir. Sözleşme koşulları belirlendikten sonra ödeme süreciniz başlar. Ödemelerin her biri PTT yada Bimeks şubelerinden yapılabilir. Sözleşme imzalama sırasında herhangi bir senet imzalamazsınız. Türkiye’de bu işlemi ilk kez uygulayan teknoloji marketi olarak anılan Bimeks sunduğu hizmete oldukça güvenmektedir. Sadece dakikalar içerisinde bu alışveriş fırsatından yararlanıp yararlanamayacağınıza karar verilir. Geniş vade seçenekleri bulunur ve taksitler erken kapatılabilir. Yukarıda saymış olduğumuz 6 şirket ile alışverişinizi kolay bir şekilde peşinatsız ve taksitle yapabilirsiniz.