• AMERIKAN DOLARI
  27,1488
  % 0,01
 • AVUSTRALYA DOLARI
  17,5001
  % 0,00
 • € EURO
  28,9656
  % -0,03
 • £ POUND
  33,2769
  % 0,03
 • ¥ YUAN
  3,7216
  % 0,26
 • РУБ RUBLE
  0,2820
  % -0,08
 • ÇEYREK ALTIN
  2.775,00
  % 0,28
 • BIST 100
  8.039,18
  % 0,48

Akbank 7500 TL Faizsiz Kredi Başvurusu

Akbank 7500 TL Faizsiz Kredi Başvurusu

Akbank 7500 TL Faizsiz Kredi Başvurusu – Hemen Başvuru Formunu Doldur

İlk defa Akbanklı olacak kişiler için 7500 TL sıfır faiz ihtiyaç kredisi veriliyor. Daha önce Akbank müşterisi olmayan kişilerin yararlanabileceği bu kredi de herhangi bir faiz uygulanmıyor. 7500 TL olarak verilen kredinin de geri ödemesi 7500 TL’dir. Akbank 7500 TL faizsiz kredi başvurusu yapmak isteyenler bu sürecin nasıl ilerlediğini merak ediyor. Faizsiz kredi nasıl çekilir, şartları nelerdir gibi milyonlarca insanı ilgilendiren bu haberin tüm detaylarını sizler için derledik.

Akbank 7500 TL faizsiz kredi başvurusu yapmak isteyenlerin uygulaması gereken adımlar oldukça basittir. 7500 TL faizsiz kredi çekmek için Akbank yeni müşterisi olmanız yeterlidir. Akbank’a yeni geçen müşterilerin yararlanabileceği bu krediden herhangi bir faiz alınmıyor. Üstelik bu krediyi çekmek için banka şubesine de gitmeniz gerekmiyor. Doğrudan Akbank mobil uygulaması üzerinden siz de kolay bir şekilde Akbank müşterisi olabilir ve size özel olarak sunulan 7500 TL faizsiz kredi imkanından yararlanabilirsiniz.

Akbank 7500 TL Faizsiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Milyonlarca insanın merakla beklediği bu kredi fırsatından yararlanmak için daha fazla geç kalmayın. Akbank 7500 TL faizsiz kredi başvurusu için uygulamanız gereken adımlar oldukça açık ve net. İlk olarak 7500 TL faizsiz krediden yararlanmak için Akbank müşterisi olmamanız gerekiyor. Bu kredi kampanyasından yalnızca Akbank’a yeni gelen müşteriler yararlanabiliyor. Siz de Akbank müşterisi olmak istiyorsanız şimdi tam zamanı. 7500 TL faizsiz Akbank kredisi için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekiyor.

 • Akbank’ın mevcut müşterileri bu kampanyadan yararlanamaz. Akbank’ın yeni müşterisi olmanız gerek.
 • Akbank mobil uygulamasını mobil cihazınıza indirin.
 • Akbank mobil uygulamasını açtıktan sonra karşınıza çıkan “Akbanklı olmak istiyorum” butonuna tıklayın.
 • Gerekli bilgileri girdikten sonra üç aşamalı olan kimlik doğrulaması yapın.
 • Karşınıza çıkan ekranda ise kimliğinizin önce ön daha sonra arka yüzünü çekip yükleyin.
 • Başvurunuzun son aşamasında görüntülü sohbet ile banka temsilcisiyle yüz yüze görüşeceksiniz. Burada ilgili personel size kredi ile ilgili gerekli bilgileri verecek.

Görüldüğü üzere Akbank 7500 TL faizsiz kredi başvurusu adımları bu şekilde son derece basit bir işlemdir. Bu adımları takip ederek siz de %0 faizli Akbank kredisi çekebilirsiniz. Bu krediyi en fazla bir yıl vade seçeneği ile çekebilirsiniz.

Akbank 7500 TL Faizsiz Kredi Başvurusu Şartları Nelerdir?

Akbank tarafından %0 faizle verilen bu kredi için bazı şartları da taşıyor olmanız gerekiyor. Bu şartlardan ilki, Akbank müşterisi olmamanız gerekmektedir. 7500 TL faizsiz kredi hakkından yararlanmak için Akbank’ın yeni müşterisi olmanız gerekir. Akbank yaptığı bu kampanya ile pek çok yeni müşteri edindi. Birçok bankalar promosyonlarla yeni müşteri çekmeye çalışırken, Akbank faizsiz kredi kampanyasıyla ortaya çıkarak bir anda tüm piyasayı ele geçirdi.

Akbank ile siz de birçok ayrıcalığa sahip olabilirsiniz. Akbank müşterisi olarak tüm bu size özel sunulan imkanlardan yararlanın. Akbank’a yeni gelen müşteriler 7500 TL faizsiz kredi hakkından yararlanabilir. Akbank 7500 TL faizsiz kredi başvurusu şartları aşağıda verildiği gibidir:

 • Akbank’ın yeni müşterisi olmalısınız
 • Reşit olmalısınız
 • Kredi notunun “Çok riskli” sınıfında olmamalı.
 • Akbank mobil uygulamayı indirerek başvuruda bulunabilirsiniz.

Akbank 7500 TL faizsiz kredi başvurusu yapmak için çabuk olmalısınız. Çünkü bu kampanya da sonlanacak. Faizsiz kredi imkanından yararlanmak için siz de tercihinizi Akbank’tan yana kullanabilirsiniz.

Faizsiz Kredi Veren Bankalar

Faizsiz kredi veren bankalar listesinde yalnızca Akbank yer alıyor. Akbank dışındaki tüm bankalar belli bir faiz ile kredi imkanı sunuyor. Akbank ise yaptığı bu kampanyada 7500 TL krediyi %0 faiz ile müşterilerine sunuyor. Akbank tarafından verilen 7500 TL faizsiz kredinin vadesi ise 12 ay. Bir yıl içerisinde 7500 TL çekmiş olduğunuz krediyi kapatmanız gerekiyor. Bu da ayda 625 liraya tekabül ediyor.

Akbank 7500 TL faizsiz kredi başvurusu şartları ile ilgili bilgileri yukarıda paylaştık. Şartları karşılıyor olmanız durumunda siz de anında 7500 TL kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Akbank mobil uygulamasını indirmek olacak. Mobil uygulama üzerinden Akbank müşterisi olduktan sonra siz de 7500 TL faizsiz kredi imkanından yararlanabileceksiniz.