Kredi Ustam
BUNLARI DA OKUYABİLİRSİNİZ
Finans Katılım Sim Kart Bloke Kaldırma
Finans Katılım Sim Kart Bloke Kaldırma
Finans Katılım sim kart bloke kaldırma işlemleri bazı sebeplerden dolayı sim kartları bloke olan kişilerin merak etmiş oldukları bir durumdur....
En iyi Yöntem ile: Kahramankart Bakiye Sorgulama
En iyi Yöntem ile: Kahramankart Bakiye Sorgulama
Kahramankart Bakiye Sorgulama Ulaşım kartlarında kalan bakiyeyi öğrenmek ve zaman kaybı yaşamamak için kahramankart bakiye sorgulama yöntemini kart okuma aygıtlarından yapabilirsiniz. Bunun...
Anasayfa > Genel > Anket Doldurarak Para Kazanmak

Anket Doldurarak Para Kazanmak

Anket Doldurarak Para Kazanmak

Anket doldurarak para kazanmak son zamanlarda sürekli karşımıza çıkmaktadır. Bizde sizler için geniş bir araştırma yapıp internetten anket doldurarak para kazanmak ve anket doldur para kazan konusunda bir makale hazırladık. Makalemizde en çok merak edilen soruları cevaplandırıp bu işin gerçekliğini ve güvenirliğini araştırdık.

Anket Doldurarak Para Kazanmak

Reel olarak birçok anket şirketiyle mutlaka karşılaşmışızdır. Ancak internetten online olarak anket doldurma ise son zamanlarda gündem olmuştur. Firmalar potansiyel müşterilerinin fikirlerini almak amaçlı olarak online anket yaptırmaktadırlar. Online anket yaptırılmasının nedeni ise maliyetinin düşük, içeriğinin geniş olmasıdır.

Peki insanlar internet üzerinden bu anketleri niye doldursunlar

En az 5-20 dakika sürecek bu anketleri kimse keyfi olarak doldurmak istemez. Bu nedenle online anket şirketleriyle anlaşma yapılır. Online anket şirketleri ise sizin vereceğiniz doğru cevaplar karşılığında kazancını sizinle paylaşır. Doğru cevap verip vermediğiniz ise gizli algoritmalar sayesinde algılanmaktadır.

Peki Anket Doldurarak Para Kazanmak Gerçek mi

Günümüzde o kadar meşhur oldu ki bu iş, su istimal eden firmalarda ortaya çıkmaya başladı. Bu firmalar size paranız 100 TL olduğunda çekebilirsiniz gibi şartlar koyar. Ancak siz 99 TL ye gelene kadar anket doldurursunuz. Nedense 1 TL için karşınıza anket gelmez. Sonuç olarak da firmadan paranızı çekemezsiniz. Biz sizin için bu yazımızda gerçek güvenilir para kazanabileceğiniz siteleri araştırdık. Bu sitelerin geneli yurtdışı kaynaklı siteler. Ancak emin olun güven açısından hiç bir sorun yaşamazsınız. Üstelik bu sitelerin çoğundan üye olduğunuz, bilgilerinizi paylaştığınız için 5 dolar gibi hoş geldin bonusu alırsınız.

Peki Anket Doldurarak 200$ Kazanmak Mümkün mü

Yukarıdaki başlıkta 200 dolar kazanabileceğinizi yazdım. Anket doldurarak para kazanabileceğiniz yabancı kaynaklı sitelerden bu parayı kazanmanız gerçekten mümkün. Yapmanız gereken 10-12 siteye üye olup bunlarla uğraşmaktır. TV karşısında, yolda, otobüs durağında sürekli bu anketleri doldurmakla uğraşacaksınız.

Okuyunuz: En Yeni İş Fikirleri

İngilizce Bilmiyorum Anket Doldurabilir miyim

İngilizce bilmemeniz anket doldurmamanız için bir gerekçe değildir. Sadece seçeneklerden oluşan anket sistemleri karşınıza çıkacaktır. Web sitesine girdiğiniz zaman ise detayları okumak için yapmanız gereken fare ile sağ tıklayıp Türkçe diline çevir demektir.

Anket Doldurarak Para Kazanmak İçin En Güvenilir Siteler

1)Zen Survey

Yurtdışında öğrenciler arasında anket doldurarak para kazanmak için en güvenilir sitelerden birisidir. Bu site hakkında herhangi bir olumsuz yorum bulmak mümkün değildir. Güncel olarak her gün 1000 kişiye 100 dolar ödeme yapılıyor. Diğer anket dolduranlar için anket başına 1,45 dolar ödeme yapılıyor. Bir ürün test sitesidir. Oldukça güvenilir ve 10 milyondan fazla üyeye sahiptir. Bu site size ürün göndermeyecektir. Size sadece internet üzerinden deneyimlemeniz için videolar izletip 15 dakikalık anketler yapacaktır. Bu anketler sayesinde de puan toplayıp, puanlarınızı nakite çevirebileceksiniz. Ayrıca Türkçe dil desteği de mevcuttur.

3)YouGov

Genellikle sizlere sosyal anketler sunan bir web sitesidir. Siyasi konular, toplumsal olaylar, sosyal deneyler gibi konularda sizlere sorular yöneltilir. Genelde konular günceldir. Anket başına ise 3 euro’ya kadar para önermektedir.

4)Vivatic

Size tamamen katılım anketleri sunmaktadır. Çok güvenilir bir sitedir. Sadece anket doldurmak değil aynı zamanda facebook, instagram, twitter beğenileriniz içinde  ödeme yapmaktadır. Bir anketin süresi 15 dakika sürmektedir. Anket başına 3 euro gibi güzel bir rakam önermektedir.

5)HasOffer

Firmalara performanslarını ölçebilmeleri için danışmanlık yapan bir firmadır. Tabi bu firmaların çoğu online deneyimler sunan web siteleridir. Bu sitenin güzel yanı anket başına 2 euro verip, 10 euro ya geldiğiniz zaman da paranızı tahsil etme fırsatı tanımasıdır. Büyük firmalarla ve markalarla çalışan bir şirkettir. Çalıştıkları şirketler arasında Amazon, Alibaba ve Ebay gibi firmalar yer almaktadır. Size anketler için hem para hem de hediye kartları verirler. Yani indirim kuponu.5 euro ya geldiğinizde ise paranızı çekebilirsiniz. 5 Euro’yu tamamlamak ise en fazla 3 gününüzü alıcaktır.

6)MySurvey

Anket doldurarak para kazanmak için en kolay sitelerden birisidir. Türkçe dil desteği olan bu şirket doldurduğunuz her 3 ankette bir size para ödemesi yapmaktadır. Ülkemizde ise en çok katılımcı yoğunluğuna sahip şirkettir.

7)İpsosİsay

Dünyanın en güvenilir anket şirketi desek yeridir. Büyük markalarla çalışır ve sosyal araştırmalar yapar. Bu araştırmalar insanların alışveriş trendlerini ve reklamları takip etmesine yöneliktir. Elde ettiği verileri de Amazon gibi büyük şirketlere satar. Anket başına ise 1 euro gibi büyük bir ödeme yapar.

8)OnePoll

Diğer şirketlerden farkı anketlerin ortalama 3 dakika süremesi.40 TL kazanmak için toplamda 10 saatlik bir anket doldurma serüvenine girmeniz gerekmektedir. Onepoll şirketini güvenilir yapan ise büyük firmalarla çalışmasıdır. Anketlerin geneli eğlenceli ve hızlıdır. 4 euro’ya geldiğinizde ise direkt paranızı tahsil edebilirsiniz. Üye olduktan sonra ise 5 euro hoş geldin bonusu vermektedir.

Anketlerden En Fazla Nasıl Kazanabilirsiniz

9)Anket Bods

Üye olduktan ve profilinizi tamamladıktan sonra 3 euro hoş geldin bonusuna sahip olursunuz. Anketlerin güvenilirliğine son derece dikkat eden şirket 3 anket arka arkaya yanlış bilgiler vermeniz halinde üyeliğinizi silmektedir. Bu gözünüzü korkutmasınız. Şirket gayet güvenilirdir.

10)PopulusLive

En iyi ödeme yapan anket şirketidir diyebiliriz. Anketler 5 dakika sürmektedir ve anket başına 1 Euro gibi bir ödeme yapılmaktadır. Güncel olaylar ile ilgili size anketler sunup bu anketleri günlük basın ile paylaşmaktadır. 50 Euro ya geldiğinizde ise paranızı tahsil edebilirsiniz. Site ile ilgili tek sıkıntı çok fazla katılım olduğu için 50 Euro’ya gelmeniz 1 ayınızı alacaktır.

11)Global Test Marketing

Ödül kuponları, alışveriş indirimleri ve nakit ödemeler sunan bir anket şirketidir. Kullanıcıların deneyimlerini ölçebilmek için sorular yöneltirler. Amerika kaynaklı bir şirkettir. Bu şirket ile ayda 50 euro kazanabilirsiniz.

12)Opinion Outpost

En düşük ödeme eşiğine sahip olan anket şirketidir.2,5 Euro gibi bir rakama geldiğinizde direkt alarak para çekimi yapabilirsiniz. Anket başına yapılan ödeme ise 0,5 euro’dur. Yani para çekebilmeniz için 5 adet anket doldurmanız gerekmektedir. Her bir anket ise 10-15 dakika sürmektedir.

13)The Opinion Panel

Community Düşünce panel topluluğu diye adlandırabiliriz. Kayıt olup, profilinizi tamamladıktan sonra 10 Euro gibi bir bonus hesabınıza yatırılacaktır. Büyük markalar ve üniversiteler için anket oluşturmaktadırlar. İngiltere’nin en büyük anket şirketidir.25 euro’ya geldiğinizde ücret tahsilatı yapabilirsiniz. Anket başına ise 1-2 euro’luk ödeme yapılmaktadır.

14)MindMover

İlginç bir anket şirketidir. Aslında ilginç olan anket şirketinin yönelttiği sorulardır. Yiyeceklerden toplu taşımaya kadar sizin fikirlerinizi almak adına sorular yöneltirler. Tek dezavantajı ise fazla sorular yöneltmediği için 25 euro kazanmak 1 ayınızı alacaktır.

15)Hiving

Anket başına 50 puan veren bir şirkettir.4000 puana geldiğinizde 4 Euro ya tekabül eden nakit çekimi yapabilmektesiniz. Hiving’in güzel yanı güvenilir olması ve sürekli anketlerle karşınıza çıkmasıdır. Yani size gösterilecek anketimiz kalmadı gibi bir seçenekleri olmayacaktır.

16)PanelBase

Üye olup profilinizi doldurduktan sonra 3 Euro gibi bir bonus hesabınıza yüklenecektir. Site anketleri dolduracak kullanıcılarını çok iyi seçmektedir. Yanıltıcı cevaplarınız algoritmalar tarafından algılandığınızda ban yemeniz muhtemeldir. Bunun nedeni büyük firmalar ile çalışması ve büyük ödemeler yapmasıdır.

17)Pinecone

Şirket davetiye usulü çalışan bir şirkettir. Üye olursunuz ve kaydınız onaylanırsa size anket başına 3 euro vermektedirler. Tabi diğer güzel yanı ise 3 euro’yu direkt çekebilmenizdir.Anketleri10-15 dakika arası sürmektedir.

18)New Vista Live

Kullanıcılarını kendi seçen bir anket şirketidir. Üye olup profilinizi tamamladıktan sonra onay süreci yaşayacaksınız. Onay aldıktan sonra ise anket başına 1 euro kazanmanız mümkün hale gelecektir. Minimum para çekme miktarı ise 50 Euro’dur.

Anketlerden En Fazla Nasıl Kazanabilirsiniz

Yukarıda size en güvenilir 19 tane anket şirketlerini bildirdim. Bu şirketlerle ilgili herhangi bir güven sorunu yaşamanız imkansızdır. Ancak en yüksek parayı kazanmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken bir takım konular vardır.

Eğer gerçekten bu işi yaparak para kazanmak istiyorsanız bütün sitelere üye olmanız gerekmektedir. Çünkü bir şirket sizin karşınıza sürekli anket çıkarmaz.15 dakika anket doldurup 2 saat yeni anket için beklemek zorunda kalırsınız. Bu nedenle boş vakit geçirmemek için yukarıdaki 19 tane şirkete üye olup sürekli anket doldurarak boş zaman harcamadan 200$’ın üzerinde gelir elde edebilirisiniz.

Size uçuk gelmesin bu kazanç fikri. Yurtdışında bu işi yaparak 500$’a kadar para kazanan insanlar vardır. Bizim tek dezavantajımız ülkemizde fazla güvenilir firmaların olmamasıdır. Ancak bu yurtdışı firmaları ise bizleri kapısını kapatmamıştır. Bizimde bu sitelere girip üye olup para kazanmamız mümkündür. Yeter ki kararlı olun ve 1 ay boyunca bu işi deneyin.1 ay sonunda 200$’ın üzerinde bir kazanç elde edeceğinize emin olabilirsiniz.

Dürüst Olun!

Sizlere uyarıda bulunmak istediğim diğer bir konu ise anketlerde dürüst olmanızdır. Bu şirketler büyük firmalarla büyük markalarla çalışmaktadırlar. Hiç bir firma yanıltıcı bilgiler için anket yaptırmak istemez .Bu da anket şirketleri için önemlidir. Biz onlara fayda sağlayacağız ki onlarda bize ödeme yapsınlar.

Farklı E-Mail Adresleri

Alın Size önemli tavsiyelerimden biride her  şirket için 1 mail adresi almanızdır. Bunun nedeni ise büyük markalar birden fazla anket şirketiyle çalıştıkları için e-mail adresinizi filtreye sokabilirler. Yani karşınıza çıkacak anket miktarı azalabilir. Ancak farklı bir mail adresi yapar iseniz 20 farklı kullanıcı olarak gözükeceksiniz. Bunun sonucunda ise karşınıza maksimum miktarda anket çıkacaktır.

Dolandırıcı Sitelere Dikkat Edin

Yukarıda yazdığımız sitelerin hepsi güvenilirdir. Ancak karşınıza sizin yaptığınız araştırmalar sonucu da bazı şirketler çıkabilir. Bu şirketlere üye olmadan önce haklarında yapılmış şikayet, yorum var mı yok mu iyice araştırmanızı tavsiye ederim.

Para Çekme Zamanı

Yukarıdaki sitelerin minimum para çekme limitlerine dikkat etmenizi öneririm. Çünkü parayı zamanında çekmediğinizde sitelerin bazıları nakit paranızı alışveriş çekine çevirebilmektedir. Bunları bize kullanıcı anlaşmaları bölümünde küçük yazılarla sunmaktadırlar. Bu nedenle sürekli bakiyemizi takip edip çekme limitine ulaştığımızda zaman geçmeden tahsilatımızı yapalım mutlaka. Anket doldurarak para kazanmak başlıklı makalemizin sonuna geldik. Aklınıza takılan konularda yorumlar bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kaynak: https://patronoldum.com/internetten-para-kazanma-yollari/

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git