• AMERIKAN DOLARI
  33,1952
  % -0,11
 • AVUSTRALYA DOLARI
  22,1976
  % -0,36
 • € EURO
  36,0226
  % -0,60
 • £ POUND
  42,8115
  % -0,31
 • ¥ YUAN
  4,5456
  % -0,29
 • РУБ RUBLE
  0,3772
  % 0,65
 • ÇEYREK ALTIN
  4.184,00
  % -1,32
 • BIST 100
  11.156,20
  % 0,15

Faizsiz Nakit Avans

Faizsiz Nakit Avans

Faizsiz nakit avans veren bankalar sayesinde vatandaşların son dönemde artan acil nakit ihtiyaçlarının anında karşılanması sağlanıyor. Özellikle faizsiz seçenekler ile sunulması sayesinde faizsiz nakit avans fırsatları ile vatandaşların rahatlıkla kullandıkları nakit avansı herhangi bir faiz ödemek zorunda kalmadan ödemeleri mümkün hale getirilmiştir. Bankaların çoğunluk yeni müşterilerine özel sundukları bu faizsiz nakit avans fırsatları sayesinde birçok ihtiyaçlarının karşılanması ve nakit desteklerinden yararlanmaları sağlanmaktadır.

Son dönemde vatandaşların artan nakit ihtiyaçlarına yönelik Türkiye’nin önde gelen birçok bankası tarafından faizsiz olarak 5.000 TL ile 10.000 TL arasında nakit avans sağlanmaktadır. Bankaların nakit avans fırsatlarından yararlanarak vatandaşların birçok ihtiyacını en uygun vadeler ve faizsiz geri ödeme seçenekleriyle kullanması sağlanmaktadır. Faizsiz nakit avans sunan bankaların kampanyalarına göre başvuru şartları ve oranlar değişiklik gösterecektir.

Nakit Avans Nedir?

Nakit avans kısaca; günümüzde herhangi bir bankaya ait kredi kartınıza bağlı olarak tanımlanan ve ilgili banka ATM’leri üzerinden kredi kartınızı kullanarak, tanımlı kullanılabilir limit kapsamında çekebildiğiniz paralardır. Acil nakit ihtiyacı olan kişiler kredi kartlarında tanımlı bu nakit avansı belirli faiz oranları ve vadeler ile çekebilmektedir. Son yıllarda ise bankalar bazı şartları sağlayan müşterileri için faizsiz olarak bu imkanı sunmaktadır.

Kredi kartı bulunan kişilerin ATM’lerden veya gelişen teknoloji sayesinde mobil/internet bankacılığı üzerinden de nakit avans kullanmaları sağlanmaktadır. 3, 6, 12 ay gibi vade seçenekleri, faizli ve faizsiz ödeme koşulları ve taksit olanakları ile birçok banka tarafından günümüzde kredi kartı müşterileri için nakit avans fırsatları sağlanmaktadır. Acil paraya sıkışan kişilerin çoğunlukla küçük miktarda nakit ihtiyaçları için banka kredisi kullanmak zorunda kalmadan doğrudan ATM’lere giderek nakit para ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlayan bir sistemdir.

Faizsiz Nakit Avans Nasıl Çekilir?

Faizsiz Nakit Avans Nasıl Çekilir

Faizsiz taksitli nakit avans kullanmak için öncelikle başvur yapacağınız bankanın aktif bir kampanyasının bulunması gerekmektedir. Bankalara göre faizsiz nakit avans kapsamında farklı oranlar ve şartlar aranmaktadır. Herhangi bir bankadan nakit avans kullanmak için öncelikle kredi kartı başvurusunun yapılması gerekmektedir. Kredi kartı başvurusunun onaylanmasının ardından, kredi kartında tanımlı olan kullanılabilir nakit avans miktarına göre nakde ihtiyacı olan kişilerin ATM’lerden veya diğer kanallardan günün her saatinde nakit avans kullanmaları mümkündür.

Çoğu banka tarafından günümüzde taksitli nakit avans kampanyaları kapsamında faizsiz olarak nakit avans verilmektedir. Taksitli nakit avans çekmek için kredi kartı başvurusu onaylanan kişilerin belirlenen farklı kanallardan diledikleri zaman limitler dahilinde işlem yapması mümkündür. Çekilen nakit avanslar belirli vadelerde geri ödenmektedir. Faizsiz olarak geri ödeme işlemlerinin yapılabildiği nakit avans kampanyaları kapsamında vatandaşların acil nakit ihtiyaçlarının karşılanması sağlanmaktadır.

İş Bankası Faizsiz 10.000 TL Taksitli Nakit Avans

İş Bankası faizsiz nakit avans kampanyası kapsamında İşCep’ten Türkiye İş Bankası müşterisi olanlara 10.000 TL’ye varan faizsiz taksitli nakit avans sunuluyor. İşCepte’ten İş Bankası müşterisi olanların yararlanabildiği kampanya kapsamında ilgili başvuru tarihleri içinde işlem yapılması gerekmektedir. Kampanya süresinin dolması halinde faizsiz nakit avans kampanyasından yararlanılması mümkün değildir.

Türkiye İş Bankası’nın 10.000 TL Faizsiz Taksitli Nakit Avans kampanyasından sadece İşCep üzerinden ‘’Müşteri Olmak İstiyorum’’ özelliğini kullanan ve İş Bankası müşteri olarak kredi kartı başvurusu yapan kişiler yararlanabilmektedir. Kredi kartı başvurusunun onaylanmasının ardından 300 TL ile 10.000 TL arasında faizsiz taksitli nakit avans kullanılabilmektedir. Kampanya kapsamında faizsiz taksitli nakit avansın vadesi ile 5 ay ile sınırlandırılmıştır. İş Bankası Faizsiz Taksitli Nakit Avans kampanyasından yararlanmak isteyenlerin son başvuru tarihine kadar müşteri olma süreçlerini tamamlamaları ve kredi kartı başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Garanti BBVA Faizsiz Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Garanti faizsiz nakit avans kampanyasından yararlanmak isteyenler Garanti BBVA Mobil üzerinden müşteri olma sürecini tamamlayarak işlem yapabilirler. 5.000 TL’ye kadar yüzde 0 faiz oranlarıyla ve masrafsız olarak kullandırılacak nakit avans 6 aya kadar taksit seçeneklerine de sahiptir. Son başvuru tarihine kadar kampanyadan sadece Garanti BBVA Mobil üzerinden müşteri olma sürecini tamamlayan kişilerin yararlanması sağlanmaktadır.

Garanti BBVA 5.000 TL Faizsiz Taksitli Nakit Avans kampanyasına şu adımlar izlenerek başvuru yapılabilir:

 • Garanti BBVA Mobil uygulaması indirilir.
 • ‘’Müşteri Olmak İstiyorum’’ seçeneği kullanılarak ilk defa Temassız Müşteri Olma Teknolojisi ile başvuru adımları tamamlanır.
 • Müşteri olma sürecini tamamlayanlar kredi kartı başvurusunda bulunur.
 • Başvuru sonrasında 14 gün içinde Garanti BBVA ilgili işlem kanalları üzerinden kredi kartı başvurusu yaparak kampanyadan yararlanabilmektedir.
 • Kampanya tanımı kredi kartı başvurusu onaylandıktan 1 gün sonra yapılmaktadır.

Garanti BBVA’nın avantajlı faizsiz nakit avans kampanyasından yararlanmak isteyenlerin belirlenen kampanya dönemleri için başvurularını yapmaları gerekecektir. Başvuru şartları ve oranları ise kampanya tarihlerine göre farklılık gösterebilir.

Denizbank 5.000 TL Faizsiz Taksitli Nakit Avans

Denizbank faizsiz nakit avans kampanyası kapsamında 5.000 TL’ye varan yüzde 0 faizli kredi sunuluyor. MobilDeniz’den yeni müşteri olma sürecini tamamlayanların yine ilgili işlem kanallarından kredi kartı başvurularını yapmalarının ardından nakit avans fırsatlarından yararlanması mümkündür. Faizsiz olarak taksitli nakit avans kullanmak isteyen müşteriler 6 aya kadar vade seçeneklerinden de yararlanması mümkündür.

6 ay vadeli ve yüzde 0 faiz oranlarına sahip Denizbank faizsiz taksitli nakit avans kampanyası kapsamında 250 TL’den 5.000 TL’ye kadar nakit kullandırılmaktadır. Her müşteri sadece 1 defa kampanyadan yararlanabilmektedir. Dijital kanallar üzerinden kampanya tarihleri içinde başvurularını yapanların faizsiz nakit avans kullanması mümkündür. Ayrıca banka tarafından yayınlanacak güncel kampanyaya göre farklı şartların sağlaması da gerekebilir.

Akbank Sıfır Faizli Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Akbank Sıfır Faizli Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Akbank faizsiz nakit avans kampanyasıyla 10.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçları için vatandaşlara destek veriliyor. Acil nakit ihtiyaçları için herhangi bir kredi süreci ile uğraşmak zorunda kalmadan ve faiz ödemeden karşılamak isteyenlere Akbank avantajlı seçenekler sunuyor. Yüzde 0 faiz oranları ile kullandırılacak nakit avans ayrıca 6 aya kadar vade seçenekleriyle ödenebiliyor.

Taksitli Avans kapsamında işlem başına en az 200 TL kullanılabilmektedir. ATM’lerden ise tek seferde 4.000 TL ile sınırlandırılmıştır. Faizsiz olarak nakit avans kampanyasından yararlanmak isteyenlerin Akbank mobil üzerinden ‘’Akbanklı Olmak İstiyorum’’ adımlarını takip ederek uzaktan Akbanklı olma sürecini takip etmeleri ve ilgili kredi kartlarına başvuru yapmaları gerekecektir. Söz konusu kampanyadan sadece ilk defa Akbanklı olan müşteriler yararlanabilmektedir.

QNB Finansbank CardFinans Faizsiz Nakit Avans Kampanyası

QNB Finansbank faizsiz nakit avans kapsamında ihtiyaçları için CardFinans müşterilerinin faizsiz nakit avans kullanmaları sağlanıyor. CardFinans ve QNB First bireysel kartları ile kampanyaya katılanlar, 6 ekstre döneminde, katılım sağlanan kredi kartına ait ekstredeki taksitsiz nakit avans bakiyesinin 500 TL’sine nakit avans faizi işletilmemektedir.

Kampanya ücreti 6 ay boyunca ilk ekstreden itibaren her ay ekstreye yansıtılmaktadır. Önceki dönemde devreden taksitsiz nakit avans bakiyesinin olması ve toplam taksitsiz nakit avans bakiyesinin 500 TL’yi aşması durumunda ise faiz indirimi yeni işlemden başlamak üzere uygulanmaktadır. Faizsiz nakit avans seçenekleriyle zaman zaman öne çıkan QNB Finansbank, gelecek dönemde de benzer kampanyalara imza atacaktır.