• AMERIKAN DOLARI
  32,2027
  % -0,01
 • AVUSTRALYA DOLARI
  21,4887
  % -0,33
 • € EURO
  35,0210
  % 0,02
 • £ POUND
  40,9466
  % 0,08
 • ¥ YUAN
  4,4517
  % -0,26
 • РУБ RUBLE
  0,3550
  % 0,25
 • ÇEYREK ALTIN
  4.072,00
  % 1,13
 • BIST 100
  10.719,30
  % 0,71

Fuzul Oto Araç Alma Sistemi Nasıl İşliyor? (Taksitle Araba)

Fuzul Oto Araç Alma Sistemi Nasıl İşliyor? (Taksitle Araba)

Fuzul oto arabaları ve taksit sistemi şikayet ve araç alanların yorumları neler bu sistemin çalışma şekli tüm avantajlarından bahsedeceğim sizlere bu makalemde… Özellikle son yıllarda, tüketicilerin bankalar ile aralarının bozulması, farklı seçeneklerin doğmasına neden oldu. Fuzul Oto gibi hizmet veren Birarabam, Birevim ve benzeri şirketlerin senetle araba satması, tüketiciler tarafından avantajlı görünse de incelenmesi ve üzerinden düşünülmesi gereken bir konudur.

Fuzul Oto Araç Alma Sistemi kısaca şöyledir; Banka kredisi, faiz ve diğer sıkıcı prosedürler olmadan, direkt Fuzul Oto sistemine katılarak, kendi aralarında kurulan gruplardan birine dâhil olarak, bütçenize göre taksitlerinizi belirleyip aylık taksitlerinizi ödeyerek araba sahibi olabilirsiniz. Her ay yapılan kura sonucunda, gruptaki herkes sırayla araba sahibi olur.

Fuzul Oto Araç Satın Alma Sistemi Nedir, Nasıl Çalışır?

Fuzul Oto bağımsız bir oluşum olup, sisteme dâhil olan üyeleri sırayla araba sahibi yapmayı hedefleyen bir sisteme sahiptir. Fuzul Oto Araç Alma Sistemi ve nasıl çalıştığın dair bilgileri, örnekler ile anlatalım. Bütçenize göre bir grup seçip, o gruba dâhil oluyorsunuz. Grupta duruma göre 36 ila 60 kişi olabiliyor. Bazen kişi sayısı 80-90 olabilmektedir. Peşinat, faiz ve diğer ek masraflar olmadan her ay yapılacak çekilişe göre, sıra size gelince ay sonunda arabanızı teslim alabilirsiniz.

Kurada çıkan üye, o ay araba sahibi olur ve taksitlerini ödemeye devam eder. Bu tamamen şansa dayalı bir kura çekilişi olduğu için, hangi ay araba sahibi olacağınız belli olmamaktadır. İsterseniz ilk ay veya son ay kura size çıksın, belirlenen taksit sayısı ve tutarları ödenmek zorundadır.

Adınıza düzenlenen senetler, her ödenen taksit sonrası size geri verilir. Ödemelerinizi banka, elden veya internetten yapabilirsiniz. Aslında sistem genel olarak pratik ve çözüm odaklı görünmektedir.

Faiz yok – Kredi Yok – Banka Yok – Fuzul Oto İle Araba Sahibi Olmak!

Faizsiz araba sahibi olmak, banka ile uğraşmamak, kredi çıkar mı çıkmaz mı sorunu olmadan direkt Fuzul Oto sistemi ile yeni arabanıza kavuşmak istiyorsanız, fuzuloto.com web sitesinden ilgili iletişim formunu doldurarak, müşteri temsilcisinin sizi aramasını sağlayabilirsiniz.

Şirketin belirlediği katılım payını ödemeniz gerekmektedir. Kampanyaya ve çekilişlere sayede bu sayede katılabilirsiniz. Arabanızı teslim alacağınız ay, bir miktar teslim ödemesi yapıyorsunuz ve arabanız artık sizin oluyor.

Fuzul Oto’dan Araba Almanın Avantajları

Kredi çekmek için puanınız yeterli değilse, bankaların ağır faiz yükü altında ezilmek istemiyorsanız ve sıkıcı gereksiz prosedürler sizi boğuyorsa, Fuzul Oto Avantajları ile araba sahibi olmanız mümkün.

 • Faiz yok, kredi yok
 • Aylık esnek taksitler
 • Ödeme gücünüze göre sizin belirleyeceğiniz taksit tutarları
 • Şansınıza güveniyorsanız, çekilişte ilk ay kazanma şansı
 • 7×24 teknik destek
 • Bütçenize göre grup seçimi

Fuzul Oto Sistemi İle İkinci El Araç Alınır Mı?

Açıkçası Fuzul Oto web sitesinde ikinci el araba alımı konusunda her hangi bir bilgiye rastlamadık. Şirketin bu sistemi sadece sıfır arabalar için kurduğunu anlıyoruz. Fuzul Oto Sistemi ile İkinci El Araba şu an için alınamıyor ama bu hiç alınamayacak anlamına gelmiyor.

Eğer ileriki süreçte tüketicilerden ve katılımcılardan buna benzer bir talep olursa, şirket yetkilileri belki bu konuda bir adım atabilir. Fuzul Oto ile satın alacağınız otomobillerin değerini, ekspertiz şirketleri belirliyor. O günkü piyasa koşullarında belirlenen araba fiyatları, katılımcılara eşit taksitler ile ve faizsiz olarak sunuluyor. Sadece ek olarak bir miktar katılım bedeli ödüyorsunuz.

Fuzul Oto Taksitle Otomobil Satın Almak ve Geri Ödemeler Nasıl Oluyor?

Bu sistemde tüm ödeme seçeneklerinin tüketici odaklı olması büyük bir avantajdır. Aylık ödemeyebileceğiniz taksitleri, bazı alt limitler kapsamında size belirliyorsunuz. Fuzul Oto Taksitli Araba Satın Almak için, aynı grupta yeterli sayıda kullanıcı olması gerekiyor.

Teslimatta bir miktar ödeme yapıyorsunuz ve sisteme katılmak için şirketin belirlediği tutarı ödüyorsunuz. Böylece sisteme katılarak, her ay yapılacak olan çekilişleri takip ediyorsunuz. Çekilişler noter huzurunda ve katılımcıların izleyebileceği bir şekilde yapılıyor.

Kura çekilişinin hassas olması, sisteme güven katıyor. Vade sayısı arttıkça ve taksit tutarı değiştikçe, her hangi bir faiz miktarı eklenmiyor. Kısaca; Faiz yok, kredi yok! Esnek aylık ödemeler ile araba sahibi oluyorsunuz. İstediğiniz zaman üyeliğinizi dondurabilir ve taksitlere ara verebilirsiniz.

Fuzul Oto Güvenilir Bir Şirket Mi?

Fuzul Oto’nun sunduğu bu hizmet seçeneği, uzun yıllardan beri farklı şirketler tarafından da sunulan bir hizmettir. Bir grup tüketicinin birleşerek, havuza para toplaması ve bu parayla gruptaki herkesi araba sahibi yapmayı hedeflemektedir.

Fuzul Oto güvenli mi sorusunun yanıtını biz burada veremeyiz. Çünkü Krediustam.com olarak esas amacımız, sadece bilgilendirme yapmaktır. Evet, katılım ve talep çok fazla ama ileride ne gibi bir sorun yaşarsınız onu tam olarak kestiremediğimiz için, detaylı araştırmayı sizin yapmanız gerekir. Bilgi almak için 444 63 13 numaralı telefonu arayabilir veya şirket adresini ziyaret edebilirsiniz.

Firma Hakkında Şikayetler Görüyorum Ne Yapmalıyım?

Her sektörde her firma için çeşitli şikâyetler okumanız muhtemeldir. Fuzul Oto şikâyetleri konularını elbette internette okuyabilirsiniz. Bu şikâyetleri incelediğimiz de, genel itibari ile yazılan şikâyetlerin çekiliş ve geri ödemeler ilgili olduğunu görüyoruz.

Tabi bunların ne derece doğru olduklarından elbette emin değiliz. Her zaman olduğu gibi biz bu konuda tarafsız kalarak, sadece artıları ve eksileri ortaya koyarak seçimi size bırakıyoruz. Eğer Fuzul Oto ile anlaşmanızı doğru bir şekilde yaparsanız ve bütçenize uygun grubu seçerseniz bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyoruz. Ama yine de tedbiri elden bırakmamak gerekiyor.

Taksitleri aksatmazsanız, sözleşmede geçen maddelere sadık kalırsanız ve kurada önceliğiniz olursa, en kısa zamanda yeni arabanızın anahtarını elinize alabilirsiniz.

Eğer Fuzul Oto firması sizin içinize sinmedi ise bir önceki yazım olan birarabam nedir ve güvenli midir başlıklı makalemi inceleyebilirsiniz.

Fuzul Oto ile Araba Sahibi Olanlar Ne Diyor?

İnternette, sosyal medyada ve forumlarda Fuzul Oto ile Araba Sahibi Olanlar ile ilgili çeşitli röportajlar, resimler, yorumlar ve videolar görebilirsiniz. Çevrenizde Fuzul Oto ile araba sahibi olanlar varsa, onların da tecrübelerinden yararlanabilirsiniz. Gördüğümüz kadarı ile şu ana kadar binlerce kişi Fuzul Oto Sistemi sayesinde araba satın almış ve bundan da oldukça memnunlar.

Elbette ufak tefek şikâyet yorumları da var. Bunların analizini ve değerlendirmesini yapmak size kalıyor. Artıları ve eksileri tartarak karar verebilirsiniz. Hatta sisteme katıldıktan sonra, siz de sosyal medya ve internette deneyimlerinizi paylaşarak, bu sisteme katılmak isteyenlere fikir verebilirsiniz. Bunlardan bir tanesi olan bir videoyu sizler için yazımın sonunda paylaşıyorum umarım istediğiniz arabaya en kısa sürede sahip olursunuz hoşça kalın.