• AMERIKAN DOLARI
  33,1952
  % -0,11
 • AVUSTRALYA DOLARI
  22,1976
  % -0,36
 • € EURO
  36,0226
  % -0,60
 • £ POUND
  42,8115
  % -0,31
 • ¥ YUAN
  4,5456
  % -0,29
 • РУБ RUBLE
  0,3772
  % 0,65
 • ÇEYREK ALTIN
  4.184,00
  % -1,32
 • BIST 100
  11.156,20
  % 0,15

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Bağlanma (En Kolay Yolu)

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Bağlanma (En Kolay Yolu)

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Bağlanmak için sizlere en kolay  yolu göstermeye çalışacağız. Uzun yıllardır Türkiye’de hizmet veren bankalardan biri olan Yapı Kredi, verdiği hizmeti daha başarılı bir hale getirebilmek adına müşteri hizmetleri servisini 7 / 24 çevrimiçi tutmaktadır. Yani günün hangi saatinde olursanız olun Yapı Kredi müşteri hizmetleri numaralarını tuşlayarak sorunsuz bir şekilde iletişiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Fakat bildiğiniz gibi genel olarak banka müşterileri, müşteri hizmetlerine bağlanırken bir hayli zaman kaybı yaşayabiliyorlar. Böyle durumlarda ise Yapı Kredi müşteri hizmetleri bağlanma kolay yolu arayan müşteriler, bu yolları kullanarak kısa süreler içerisinde müşteri hizmetleri ile irtibata geçebiliyorlar.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri

Yapı Kredi müşteri hizmetlerine kolay bağlanma yolunu sizlere aktarmadan önce müşteri hizmetlerinden ne gibi hizmetler alabileceğinizi söylememiz gerekiyor. Maddeler halinde sizler ile paylaşacağımız tüm hizmetleri Yapı Kredi müşteri hizmetlerine bağlanarak alabilir ve sorunlarınızı kolaylıkla çözebilirsiniz.

 • Kayıp – çalıntı bildirimi
 • Para transfer işlemleri (Havale / EFT)
 • Kredi ve / veya kredi kartı başvurusu
 • Fatura ödemeleri
 • İnternet bankacılığı şifre alma / yenileme
 • Bilgi alma ve / veya var olan bilgileri güncelleme

Yapı Kredi bankasının müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek rahatlıkla bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Bankanın müşteri hizmetlerine kolay bir şekilde bağlanmak ise oldukça basittir. Kolayca çağrı merkezine bağlanmanız hem zamanınızdan tasarruf etmenizi sağlar hem de acele işlerinizi vakit kaybetmeden halledebilmenize olanak tanır. Yapı Kredi müşteri hizmetlerine kolay yol ile bağlanmak için şu yolları izlemeniz yeterli olacaktır:

 • Yapı Kredi bankasının müşteri hizmetleri numaraları olan 0 850 222 0 444 veya 444 0 444 numaralarından birini arayın.
 • İstendiği takdirde TC kimlik no ve hesap bilgileri gibi istekleri doldurduktan sonra gelecek menüde 2’yi tuşlayın.
 • Ardından “0” tuşuna basarak başka hiçbir işleme gerek kalmadan müşteri hizmetleri ile irtibata geçebileceksiniz.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşterilerine verdiği hizmeti daha sorunsuz bir hale getirmek isteyen bankalardan olan Yapı Kredi, iletişim konusunda 2 farklı numara kullanmaktadır. Bu numaralardan istediğinizi kullanarak bireysel işlemlerinizin tümünü halledebilirsiniz. Yapı Kredi müşteri hizmetleri 7 / 24 sizlere hizmet verdiği için gün, saat ve bulunduğunuz yer fark etmeksiniz istediğiniz her an müşteri hizmetleri ile irtibata geçebileceğinizi unutmayın. Bahsettiğimiz gibi Yapı Kredi müşteri hizmetleri numarası olarak 2 farklı seçenek karşımıza çıkmaktadır.

 • 444 0 444
 • 0 850 222 0 444

Bu iki numaradan istediğinizi kullanarak Yapı Kredi Bireysel Müşteri İletişim Merkezi’ne kolaylıkla bağlanabilirsiniz. Ayrıca sesli yanıt sistemi ile birlikte vakit kaybetmemek adına da biraz önce sizlere verdiğimiz kolay yolu takip ederek kısa bir sürede müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Kolay bağlanma yolu her manada işinize yarayacaktır; çok acil iletişime geçmek durumunda olduğunuzda veya vakit kaybetmek istemediğinizde size verdiğimiz kolay bağlanma yolunu kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri İletişim


Yapı Kredi müşteri hizmetleri iletişim
konusunda 2 ayrı numara ile birlikte hizmet vermektedir. Bu numaralardan istediğinizi arayarak kolay bir şekilde müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorsanız yukarıda verdiğimiz yolu izleyerek bu işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri İletişim

444 0 444 veya 0850 222 0 44 numarası ile  Yapı Kredi Bireysel Müşteri İletişim Merkezi ile istediğiniz her an irtibata geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri 7 / 24 hizmet verdiği için günün hangi saatinde olursanız olun bu numaraları arayarak sorunlarınıza çözüm arayabilirsiniz. Sesli yanıt sisteminde fazla vakit geçirmek istemiyor ve hemen müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek istiyorsanız yukarıda verdiğimiz yolu takip etmeniz yeterli olacaktır. Ardından kısa bir süre sonra müşteri hizmetleri çalışanı ile görüşmeye başlayabileceksiniz.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Mail

Türkiye’nin önemli bankalarından olan ve uzun yıllardır müşterilerine hizmet veren Yapı Kredi, müşterileri ile iletişimini güçlendirmek adına pek çok farklı iletişim yolunu kullanmaya devam etmektedir. Bankanın müşteri hizmetlerine yukarıda sizler ile paylaştığımız 2 ayrı numaradan ulaşabileceğiniz gibi; müşteri hizmetlerine nasıl kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabileceğinizden de bahsetmiştik. Fakat eğer müşteri hizmetlerine ulaşmanıza rağmen sorununuzu çözdüremediyseniz veya bambaşka konulardan dolayı mail adresinizi kullanmak istiyorsanız Yapı Kredi müşteri hizmetleri mail adresini kullanmanız yeterli olacaktır.

Yapıkredi Müşteri Hizmetleri Mail Adresi: yapikredi@yapikredi.hs02.kep.tr

Verdiğimiz bu mail adresi ile birlikte elektronik postalarınızı Yapı Kredi’ye gönderebilir ve hizmet almak veya yardım almak adına bu yolu da kullanabilirsiniz. Fakat hızlı hizmet almak istiyorsanız ve sorununuz anında çözümlensin istiyorsanız müşteri hizmetleri numaraları ile arayarak iletişime geçmek en mantıklı tercih olabilir.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bütün bankalar gibi Yapı Kredi de müşteri hizmetleri hattı ile birlikte müşterilerine hizmet vermektedir. Kredi kartı işlemlerinden para transferlerine kadar pek çok farklı konu ile alakalı bilgi alabileceğiniz müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek isteyebilirsiniz. Fakat sesli yanıt sistemini aşıp müşteri hizmetlerine bağlanmak her zaman kısa sürelerde gerçekleşmiyor. Bu yüzden vakit kaybetmeden Yapı Kredi müşteri hizmetleri direk bağlanma yolunu tercih edebilirsiniz. Bu sayede hem çok hızlı bir sürede müşteri temsilcisi ile iletişime geçersiniz hem de sorununuz kısa süreler içerisinde halledilmiş olur. Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Direk bağlanmak için,

 1. İlk olarak Yapı Kredi müşteri hizmetleri numaralarından 444 0 444 veya 0 850 222 0 444 birini aramanız gerekmektedir.
 2. Ardından sizlerden istenen TC kimlik no ve hesap bilgilerini girerek 2’yi tuşlayın.

Son olarak da sesli yanıt sistemi ile birlikte 0’a basarak müşteri hizmetlerine hızlı ve sorunsuz bir şekilde bağlanabilirsiniz.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Bağlanma Online

Türkiye’nin önemli bankalarından olan Yapı Kredi müşteri hizmetleri bağlanma online olarak da sağlanabilmektedir. Eğer müşteri hizmetleri numaralarını kullanmak yerine online bir şekilde Yapı Kredi müşteri hizmetleri ile irtibata geçmek istiyorsanız biraz önce paylaştığımız Yapı Kredi müşteri hizmetleri e – posta adresini (yapikredi@yapikredi.hs02.kep.tr) kullanabilir veya bankanın Whatsapp hattını tercih edebilirsiniz. Whatsapp hattı ile iletişime geçmek için yapmanız gerekenler oldukça basit:

 • Yapı Kredi’nin müşteri hizmetleri numaralarından biri olan 0 850 222 0 444’ü telefon rehberinize kaydediniz.
 • Ardından Whatsapp uygulamasını açın ve yeni bir konuşma oluşturarak Yapı Kredi müşteri hizmetleri ile rahatlıkla irtibata geçin.

Yapı Kredi müşteri hizmetleri ile Whatsapp üzerinden iletişime geçtiğinizde karşı tarafta onaylanmış işletme hesabı ibaresini gördüğünüzden emin olun. Ayrıca şifrenizi veya kişisel bilgilerinizi banka personeli dahil kimse ile Whatsapp üzerinden paylaşmamanız gerektiğini söylemeliyiz.

Dikkatinizi Çekebilir: Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Bağlanma