• AMERIKAN DOLARI
  32,6412
  % 1,13
 • AVUSTRALYA DOLARI
  21,6214
  % 0,85
 • € EURO
  34,9375
  % 0,08
 • £ POUND
  41,5125
  % 0,65
 • ¥ YUAN
  4,4990
  % 1,03
 • РУБ RUBLE
  0,3678
  % 0,11
 • ÇEYREK ALTIN
  3.932,00
  % 0,68
 • BIST 100
  10.483,15
  % 0,88

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Telefonu

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Telefonu

Eğer eski adı Garanti BBVA bankası çağrı merkezi yani müşteri hizmetleri temsilcisine ulaşamıyor ve direk olarak bağlanma nasıl olur merak ediyorsanız bu yazımızdan sonra arkanıza yaslanarak hızlı bir şekilde iletişim kurabileceksiniz. Türkiye’nin en çok müşterisine sahip olan bankalardan biri olan Garanti BBVA, müşteri hizmetleri birimi olarak ta en gelişmiş sisteme sahip olan bankadır. Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri (Çağrı Merkezi) Direkt Bağlanma 444 0 333 hattan gerçekleşmektedir.

Bu iletişim numarasını ilk kez aradığınızda, sesinizi sisteme kayıt ederek, bundan sonraki işlemlerinizi daha kolay bir şekilde yapabilir ve ilgili birimlere daha hızlı ve direkt bir şekilde bağlanabilirsiniz. Sesli komut sistemi haricinde 1-3 ve 5 tuşları yardımı ile müşteri temsilcisine direkt bağlanabilirsiniz. Ama genellikle sesli komut sistemi kullanılmaktadır.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Nasıl Bağlanırım?

7×24 kesintisiz hizmet veren Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri; telefon, iletişim formu ve şubelerdeki müşteri temsilcileri aracılığı ile müşterilerine destek sunmaktadır. En etkili ve hızlı iletişim kanalı, elbette telefon iletişimidir. Yurtdışından yapılan aramalar yurt dışından +90 212 444 0 333 veya +90 444 0 333 numaraları hatlardan yapılmaktadır.

İletişim merkezi sesle doğrulama sistemi ile çalışmaktadır. Ses tanımlaması yapmadan bu hizmeti kullanamazsınız. Self-Servis Sesle İşlem özelliği sayesinde, ek güvenlik sorularına gerek kalmadan birçok finansal işlemi bu sayede gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu konuda Garanti BBVA bankasını tebrik etmek gerekiyor. İleri teknoloji sistemler ile müşteri iletişimini çok pratik ve hızlı bir şekilde yapmaktadırlar.

Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri Direk Bağlantı (850) Telefon Numarası Kaç?

Bireysel müşteriler için 444 0 333 olan Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri direk bağlanma telefon numarası, günün her saati aktif olarak çalışmaktadır. 444-5624 olan Kobi destek hattını arayarak, ticari işlemlerinizi birebir gerçekleştirebilirsiniz. +90 212 444 0 333 ve +90 850 222 0 333 telefon numaralarını, yurt dışından arayabilir ve destek alabilirsiniz. Garanti BBVA müşteri hizmetlerini aradığınız zaman, kullandığınız telefon operatörünün belirlediği ücretler geçerli olur. Yurt dışı aramalarında ise farklı tarifeler uygulanabilir. Telefon numaranızın 444 ve 050 hatlara açık olması gerekmektedir.

Garanti Müşteri Hizmetleri Operatöre direkt bağlanma

Garanti BBVA müşteri hizmetlerini ilk aradığınızda, sistemde kayıtlı olan sesinizden sizi tanıyan sesli komut sistemi, istediğiniz işlemi yapabilmeniz için sizi direkt ilgili operatöre bağlayacaktır. Örneğin “ Fatura ödemek istiyorum “ veya “ kredi kartı hesap özeti öğrenmek istiyorum “ gibi sesli komutlarla, size yardımcı olacak olan operatöre bağlanabilirsiniz. Kısaca; Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri Operatöre direkt bağlanma işlemi için sesli talimatları izlemeniz gerekir. Sisteme tanıtacağınız sesiniz, sadece bir defaya mahsus kayıt edilmektedir.

Garanti BBVA KOBİ Müşteri Hizmetleri Telefonuna Bağlanma

Bireysel ve Kurumsal olarak ayrılan Garanti BBVA müşteri hizmetleri, Kobiler için ayrı bir birim ile destek hizmeti sunmaktadır. Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri Kobi numarası 444 56 24 olup, 7×24 aktiftir. Ticari krediler, kampanyalar, kobi danışmanlığı ve destekleri, bankacılık işlemleri, krediler, kredi kartları, yatırım araçları, Kosgeb destekleri ve alakalı tüm konularda bu numaradan destek alabilirsiniz.

Güncel piyasalar hakkında anlık bilgileri de yine bu numaradan öğrenebilirsiniz. Yatırımlarınız için destek arıyorsanız, garanti BBVA Kobi hizmet hattını arayabilirsiniz. Sadece teknik konularda ve işlemlerde değil, aynı zamanda yatırım tüyoları için de Kobi müşteri desteği aramanızda fayda vardır.

Garanti Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanmak Yerine Sesli Komut Sistemini Deneyin!

Oldukça gelişmiş özelliklere sahip olan Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri Sesli Komut Sistemi sayesinde sadece işlem yapmakla kalmayıp, şifre değiştirme, fatura ödeme, kredi kartı ödeme, para transferleri gibi birçok işlemi de yapabilirsiniz. Kredi kartınızın limit artırma işlemlerini, şifresini değiştirme, şifre alma ve benzeri daha birçok işlem için Self-Servis Sesle İşlem hizmetini kullanabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerini yurtiçi ve yurt dışından aradığınız zaman, aynı hizmetleri alabiliyorsunuz. Hizmet değişikliği yoktur. İletişim merkezinde işlem yapabilmeniz için, iletişim merkezi şifrenizi kullanmanız gerekeceği için, bu şifrenizi kimseyle paylaşmayın ve kaybetmeyin. Şifreniz olmadan müşteri destek hattından yardım talebinde bulunamazsınız. Daha detaylı işlemler için, direkt Garanti BBVA şubelerinden de destek alabilmektesiniz.

Eğer Garanti Bankası hızlı bir kredi başvurusu yapmak istiyorsanız. Daha önce sizler için hazırlamış olduğum Garanti SMS Kredi Başvurusu başlıklı yazımı inceleyebilirsiniz.

Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaçtır?

Şubeler bazında ele alırsak, Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri çalışma saatleri 09.00/17.00 arasındadır. Hafta içi her gün ( resmi bayramlar ve tatiller hariç) bu şekilde aktif olarak çalışmaktadırlar. Müşteri destek birimi ise 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Ancak bazı finansal işlemlerde, işlem saatleri değişebilmektedir. Örneğin havale – EFT gibi standart işlemleri, sadece mesai saatleri içinde yapabilmektesiniz. Havale işlemleri her an yapılabilse de, EFT işlemleri için belirlenen saatlerde işlem yapılması gerekir.  Sosyal medya desteği ise, telefon desteği gibi 24 saattir. Sosyal medyadan sorulan sorular, genellikle birkaç saat içerisinde yanıtlanmaktadır.

Garanti Bankasının iletişim numarasını aradığınızda, bekleme süresi diğer bankalara göre daha kısadır.

Garanti BBVA Bankası Kurumsal Müşteri Hizmetleri iletişim

Garanti BBVA’ya Sor Facebook ve Garanti BBVA’ya Sor Twitter sosyal medya hesapları dâhil olmak üzere, Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri iletişim merkezinde çoklu destek kanalları vardır. Telefon desteği, iletişim formu ve pratik çözümler adlı sık sorulan sorular bölümünden yardım alabilirsiniz.

Sosyal medyadan gönderilen sorular ve talepler, 444 0 333 numaraları telefondan dönüş yapılarak sağlanmaktadır. Dünyanın neresinde olursanız olun, Garanti BBVA müşteri hizmetlerine 7×24 ulaşabilirsiniz. Tercih ettiğini destek kanalına göre, işlem hızları mükemmeldir.

Pratik çözümler bölümünde, kategorilere ayrılan soru-cevaplar göreceksiniz. Müşteri hizmetlerini telefon ile aramadan önce, bu bölümü mutlaka ziyaret etmenizi öneriyoruz. Aradığınız sorunun yanıtı burada olabilir.

Garanti Çağrı Merkezi Hakkında Oluşturulan Şikayetler

Sesli yanıt sistemi, çoğu müşteri için pratik olsa da, bazı müşteriler tarafından çok fazla benimsenmeyen bir sistemdir. Çünkü işlem sırasını karıştıran veya sesini nasıl tanımlayacağını bilmeyen, sesli komutları takip edemeyen müşteriler bundan şikâyet etmektedir.

Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri hakkında şikâyetler listesine baktığımızda, yapılan yorumların tamamına yakını bu konulardan oluşmaktadır. Aslında görünürde çok kolay olsa da, teknoloji konusunda yetersiz olan bazı müşteriler, doğal olarak bu sistemi kullanmakta ve müşteri temsilcisine ulaşmakta zorlanmaktadır. Bir kez sesinizi kayıt ettirmeyi başarırsanız, ikinci ve diğer aramalarda hiç zorlanmayacaksınız.

Ayrıca sizden istenilen sesli komutları anlaşılabilir, net ve kısa cümleler ile söylemeniz gerekir. Aksi halde sistem bu sesli talimatları algılayamaz. En azından ilk bağlandığınız müşteri temsilcisine, sizi ilgili birime aktarmasını rica ederek işleminizi daha hızlı yapabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir: Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Bağlanma