• AMERIKAN DOLARI
  27,1646
  % 0,15
 • AVUSTRALYA DOLARI
  17,5130
  % 0,62
 • € EURO
  28,9137
  % 0,03
 • £ POUND
  33,3003
  % -0,15
 • ¥ YUAN
  3,7198
  % 0,21
 • РУБ RUBLE
  0,2827
  % 0,17
 • ÇEYREK ALTIN
  2.773,00
  % -0,21
 • BIST 100
  8.088,16
  % 1,10

5 Muhteşem Yol ile Kredi Kartını Nakite Çevirme [Canlı Para]

5 Muhteşem Yol ile Kredi Kartını Nakite Çevirme [Canlı Para]

Kredi kartını nakite çevirme, genel olarak, kredi kartı kullanıcıları nakit para kullanarak alışveriş yapmazlar. Bazen paraya ihtiyacınız olduğunda işin içinden çıkamazsınız, böyle acil nakit ihtiyaçlarınızda ilk akla gelecek olan bir ATM veya şube ofisi aracılığıyla kredi kartınızla para çekme işlemi yapabilirsiniz, veya diğer seçenek kredili ürünler ve uygulamalarıdır. Bununla birlikte, bankadan kredi yoluyla nakit alırken, banka büyük bir komisyon alır ve tüketiciyi başka bir rotaya yönlendirir.

Bu yöntemler yerine kredi kartı kullanılabilir alışveriş limitini nakite çevirmek için bazı yöntemler mevcut bunlardan bahsedeceğiz.Kredi kartını nakite çevirmek için birden fazla yola başvurabilirsiniz bunları teker teker başlıklar halinde inceleyeceğiz. Sizler kendinize en uygun yöntemi seçerek deneme hakkına sahipsiniz.

Kredi Kartını Nakite Çevirme Yolları

Kredi kartı limitini nakite çevirmek için bir çok seçenek var fakat bunlardan yasal olanlardan bahsedeceğiz. Çünkü haber ve televizyonlarda da görmüşsünüzdür sanal pos üzerinden illegal yöntemler ile yapılan işlemleri. Bizlerin size sunacağı yöntemler tamamen yasal ve kısa sürede sizi rahatlatacak işlemlerdir.Kredi kartlarını tüketici ihtiyaçlarına göre nakite çevirmek için aşağıdaki yolları değerlendirebilirsiniz.

 • Kredi kartıyla taksitle telefon alarak satmak iyi bir fikir olabilir
 • Alışveriş sitesi üzerinden kredi kartı çevirisi
 • Kuyumcudan kredi kartınız ile taksitle altın alıp bunu bozdurmak düşünülebilir.
 • Kredi kartınız ile elektrik su ve telefon faturalarınızı ödeyebilir ve nakit derdinden kurtulabilirsiniz.
 • İnternet siteleri üzerinden alışveriş yaparak nakite çevirme

Alışveriş Siteleri Üzerinden Kredi Kartını Nakite Çevirme ( YÖNTEM 1 )

Bunu yapmak zor değil, gittigidiyor.com, sahibinden.com, n11.com  gibi siteler üzerinden bir üyelikle bu işlemi gerekli temel bilgisayar kullanımı ile tamamlayabilirsiniz. Özellikle, internette iş yapan bir alışveriş sitesinin üyesi olduktan sonra alışveriş yapmayı öğrenmelisiniz. Bu süreç çok zor değil, zaten ilgili alışveriş siteleri sizi bu konuda yönlendirecek. Bu işlemden sonra, minimum ücretle bir e-ticaret sitesine ulaşmanız gerekir.

Bazı sitelerde okuduğumuz yorumlara göre, en uygun komisyonlara sahip olan e-ticaret siteleri, ürün alımlarında% 5 komisyon alan sanal pazarlardır. Şimdi bu işlemi nasıl yapabileceğinizi anlatmaya koyulalım. 6 Adımda Alışveriş Sitelerini kullanarak kredi kartı alışveriş limitinizi nakite çevireceğiz. Her şeyden önce, iki farklı bilgisayar kullanarak önemlidir. Bu nedenle, iki farklı bilgisayarda çalışmanız gerekir.

1- Kendinize ait olan iki hesap açın ve başka bir akraba veya tanıdık.

2 – Hayali ürününüzü açık hesaplarınızdan birine koyun Bu en sevdiğiniz akıllı bir telefon olabilir.

3 – Akıllı telefonunuzu resmi bilgileriniz olarak girin ve hesap numaranızı sisteminize ekleyin.

4-  Daha önce açılan başka bir hesaptan bir kredi kartıyla kaydedilmiş bir ürünü satın alın.

5 – Ürünü satın aldıktan sonra ürünü satın aldığınızdan emin olun bekleyin.

6 – Para 2 gün içinde hesabınıza aktarılacaktır.

alışveriş limitini nakite çevirme

kredi kartı nakite çekme yöntemleri

“Not : Bu yöntemleri yapabileceğinize inanıyorsanız deneyin daha önce alışveriş yapmamış iseniz ve bilgisayarlar ile aranız pek iyi değilse uygulamayın.”

Arkadaş Eş Dostun Nakit Alımlarını, Kredi Kartınız İle Yapın Nakit Size Kalsın

Yakında yakın arkadaşın ya da ailen var. Alışveriş yapıyorlar ve bir şekilde ceplerinden nakit çıkıyorlar. Tek yapmanız gereken, alışveriş yaparken kullanıcıların kredi kartınızı kullanmalarını istemektir.

Bu şekilde, kredi kartınızdan sanal paranız çıkar, dostunuzun nakit parası yanınıza kalır. Lütfen kartı veren kişinin güvenilir olduğundan emin olun. Bir kuyumcudan kredi kartını nakite nasıl çevirebiliriz bir inceleyelim.

Kuyumcular Aracılığı İle Kredi Kartını Nakite Çevirme

Bu aslında çoğu kişinin bildiği basit bir yol fakat yine de anlatmakta fayda görüyorum. Kredi kartınızla bir kuyumcu belirleyerek gidiyoruz.

Daha sonra bir çeyrek veya yarım altın alarak kredi kartımız ile ödeme yapıyoruz, unutmamalısınız ki kuyumcu bunun için bir küçük komisyon alacaktır. Daha sonra bu altını başka bir kuyumcuya giderek bozduruyoruz ve nakit ihtiyacımızı bu şekilde karşılıyoruz.

Cep Telefonu Satın Alarak Kredi Kartı Limitini Nakite Çevirme

Cep telefonu ile nakite çevirme işlemi biraz uzun zaman alabilir fakat buda aynı yine kuyumcudan alınan altınla aynı mantıkta bir cep telefonu operatörüne giderek hattımıza taksitle istediğimiz oranda maliyetli bir cep telefonu alıyoruz. Daha sonra bunu sahibinden sanal pazar gibi alış veriş sitelerinde veya diğer telefoncularda satılık olarak ilana koyacağız.

Tabi burada dikkat etmemiz gereken telefonun ambalajı ve faturasını elimizde temiz bir şekilde bulundurmak. Bu yöntemlerin hepsi sizlere ufak çapta komisyon ve giderlere yol açacacağını bilmelisiniz.

Fiziki POS Cihazları Ve Sanal POS Cihazları İle Kredi Kartı Alışveriş Limitini Nakite Çevirme

Artık günümüzde herkesin bir esnaf tanıdığı mutlaka var, esnaflarda POS cihazları bulunmaktadır, bu POS cihazları bazen fiziki POS’lar bazen sanal POS cihazları olabilir, kredi kartınızdaki alışveriş limitinizi bu esnaf arkadaşınızdan nakite çevirmesini rica edebilirsiniz. POS cihazından çekilen tutar firmanın hesabına geçecek, firma yani POS cihazı sahibi size elden nakit olarak ödeyecektir.

Burada kaybınız bir miktar komisyon olacaktır. Çünkü POS ile alışveriş yaptığınızda banka POS cihazı sahibinden bir komisyon keser tabi bu durumda bu komisyonu sizin ödemeniz gerekir.

Kredi Kartı Nakit Avans Limitinizi Faiz Ödemeden Nakite Çevirin

Hemen şu aklınıza gelmiş olabilir nakit avans limiti için faiz ödüyoruz bu nasıl olacak, hemen anlatayım faiz ödemeden nakit avans limitinizi kullanarak fiziki paraya dönüştürebilirsiniz. Bunun için yapacağımız işlem çok basit bankaların faizsiz nakit avans kampanyalarını takip edeceğiz.

Hemen hemen her banka kredi kartınızda bulunan 1.000 TL oranında bir nakit avansı faiz ödemeden ve hatta taksitlerle size anında nakit olarak bankamatiklerden fiziki para olarak çekme şansı tanıyor.

İlgili Makale : Nakit Avans Blokesi Kaldırma

Kredi Kartınızı Zengin Bir Arkadaşınıza Rehin Bırakarak Nakite Çevirme

Hepimizin etrafında zengin geliri yüksek tanıdıklarımız vardır, eğer bu kişilerle dostluklarımız iyi ise kısa süreli olarak kredi kartımızı onlara teslim ederek karşılığında bir miktar canlı parayı elimize alarak sayabiliriz. Tabi bunu güvenmediğiniz kimseyle yapmayınız. Belki bu dostunuz böyle bir şeye bile gerek kalmadan size istemiş olduğunuz nakidi sağlayabilir.

Önemli Hatırlatma;

Kredi kartınızı nasıl paraya çevireceğinizi anlattık, umarım tüm bu yöntemler size yardımcı olacaktır. Lütfen tanımadığınız kimselerle para bulmak için kredi kartınızı nakite çevirme yöntemleri için yasal olmayan bir anlaşma yapmayınız.