• AMERIKAN DOLARI
  33,1952
  % -0,11
 • AVUSTRALYA DOLARI
  22,1976
  % -0,36
 • € EURO
  36,0226
  % -0,60
 • £ POUND
  42,8115
  % -0,31
 • ¥ YUAN
  4,5456
  % -0,29
 • РУБ RUBLE
  0,3772
  % 0,65
 • ÇEYREK ALTIN
  4.184,00
  % -1,32
 • BIST 100
  11.156,20
  % 0,15

Halkbank POS Destek Hattı Kısayoldan Arama Yolu [ALO Destek]

Halkbank POS Destek Hattı Kısayoldan Arama Yolu [ALO Destek]

Halkbank POS destek hattı KOBİ ve üye iş yeri firmalarının pos cihazlarında çıkan arızaların tespiti ve mevcut sorunun giderilmesinde yetkili olan çağrı merkezidir. Halkbank POS desteği ile çağrı merkezlerinde bulunan bilirkişilerden yardım almak en doğru ve hızlı çözümdür. Firmaların pos arızaları ile ilgili yaşadığı sorunların en başında gelenler pos rulosu bitimi, gün sonu raporu, alışverişlerin bekleyen provizyonda kalması, POS cihazının kartlardaki siyah bant kısmının okumaması veyahutta POS cihazındaki teknik bir sorundan kaynaklanabiliyor.

Bu sıkıntıların hemen ve derhal çözülmesi gerektiği için acilen kısayoldan Halkbank POS destek hattı ile direk bağlanma yöntemleri araştırılıyor, sizlere hemen böyle bir durumda iletişime geçilmesi gereken numarayı paylaşıyorum. Halkbank pos destek telefon numarası : 0 212 365 75 85 olarak belirlenmiştir. Yukarıda size vermiş olduğum müşteri hizmetleri iletişim numarasından çağrı merkezi ile irtibat kurarak yetkililere sorununuzu anlatarak kısa sürede çözüm üretebilirsiniz. Şimdi dilerseniz Halkbank POS destek ücretli mi, yapılan hangi işlemlerden ücret alınıyor ve kullandığınız POS türüne göre acaba çağrı merkezi iletişim numaraları ve kanalları değişiyor mu bakalım.

Halkbank POS Destek Hattı [ALO Destek]

Ülkemizin önde gelen Kamu ve Devlet bankası olan Halkbank yaklaşık 10 milyonu aşkın müşterisine pos cihazı hizmeti vermektedir. Tabi bu kadar yoğun bir müşteri kitlesine destek ve hizmette bulunmak için çeşitli çağrı merkezleri oluşturmuştur. Bunların en başında Halkbank POS destek hattı gelmektedir. Bunun sebebi üye işyeri ve KOBİ şirketleri başta olmak üzere binlerce POS cihazı kullanılmasıdır. Aktif olarak kullanılan fiziki POS cihazları, sanal pos, GPRS pos, mobil pos ve yazar kasa pos cihazlarının gündelik yapmış olduğu arızaların çözümleri için ilk iletişim kurulması ve servis talep edilmesi gereken hattır. Bu hattan;

 • Yazar Kasa POS
 • KOBİ Esnaf POS
 • POS İş Yeri
 • Fiziki POS
 • Halkbank Sanal POS
 • Mobil POS

Gibi türü ne olursa olsun POS cihazlarınız arıza yaptığında direk olarak yukarıda vermiş olduğum Halkbank POS destek telefon numarası ile irtibat kurarak firmanıza yeni bir servis talebi oluşturunuz. En kısa sürede POS cihazınız için destek ekibi gönderilecek sorunun yerinde çözülememesi halinde POS cihazınız banka yetkilileri tarafından değişim sağlanacaktır.

Halkbank POS Destek Hattı Telefon Numarası Kısa Yoldan Bağlanma

Şimdi sizlere Halkbank KOBİ Pos destek iletişim hattı ile hızlı bir şekilde sorununuzu nasıl çözebilir ve bağlanabilirsiniz anlatacağım tüm adımları doğru uygularsanız pos cihazı arızası işleminizi kısa yoldan hızlı bağlanarak çözebilirsiniz.

Lütfen not edin, aranacak telefon hattı 0212 365 75 85 dir, ama aramadan önce son çekim yaptığınız slip yanınızda olması gerekmektedir! Slip kağıdının yanımızda olduğunu düşünerek devam ediyorum, karşımıza çıkan müşteri hizmetleri yetkilisine slip üzerindeki üye iş yeri numarası ve  yine hemen üstünde bulunan iş yeri kodu kısmındaki rakamı okuduğumuzda Pos Destek Hattı yetkilisi nokta atışı ile sorunumuzu çözecektir.

Bu çağrı merkezi ile tüm işlemlerinizi gece gündüz hiç fark etmez dilediğiniz zaman 7/24 iletişim kurabilirsiniz.

Halkbank POS Cihazı Türleri İçin Destek Hattı Numarası Aynı Mı?

Halkbank POS cihazı türleri olarak birden fazla seçeneğe sahiptir bu POS cihazları firma ve şirketlerin ihtiyaçları doğrultusunda farklı özelliklerde ve seçeneklere sahiptir, şimdi sizlere bu türler ve her POS cihazı türüyle alakalı destek hattı bilgilerini paylaşacağım tablomu sunuyorum;

Cihaz TürüKullanım AlanıDestek Ve Yardım Hattı
Dial-up POSTelefon Ve Elektrik Hattı İle Çalışıyor.0 (212) 365 75 85
ADSL POSADSL Hattı Üzerinden Çalışıyor.0 (212) 365 75 85
Mobil POSGPRS (SIM kart desteği) ile çalışıyor.0 (212) 365 75 85
GPRS POSGPRS teknolojisi ile çalışıyor.0 (212) 365 75 85
Sanal POSBilgisayar Destekli Yazılım İle Çalışıyor.0 (212) 365 75 85

Listemizde gördüğünüz gibi Halkbank pos cihaz türleri için destek hattı telefonu hepsinde aynıdır. Farklı bir türe veya modele bakılmaksızın aynı çağrı merkezi numarasını kullanabilirsiniz.

POS Destek Hattı Üzerinden Hangi Sorunlara Çözüm Bulabilirim?

Halkbank POS destek hattı hangi sorun ve problemlerinize cevaplar bulabilirsiniz kısaca listelemek istedim;

 • Alınan gün sonu raporlarında gözüken rakamların hesaba yatmaması,
 • POS Cihazınıza bağlı olan hesabınızı çek hesabı olarak kullanamama durumlarında,
 • Elektrik, Su, Telefon gibi faturaların ödemelerinin yapılamaması durumunda,
 • POS hesabı işlemlerinizi internet bankacılığından göremediğiniz durumlarda,
 • POS Cihazının tuş takımının, soketinin, ekranının kırılması veya kaybolması hallerinde,
 • Cihazınızın yazılımında bir bozulma veya çalışmama durumunda,
 • Fiziki POS cihazınızı sanal pos olarak kullanmak istemeniz durumunda,
 • Slip rulo talepleriniz için,
 • Yeni POS cihazı başvurularınızda,

Hızlı ve pratik olarak çözümler bulabilirsiniz.

POS Cihazı Bakım, Onarım, Servis Ücret Ve Komisyon Oranları Ne Kadar?

Pos destek hattı ücretli mi diyen kullanıcılarımız için bu destekten alacağınız hizmetler doğrultusunda arıza sebebinize göre sizlerden istenecek ücret ve komisyonlarla ilgili tablomuz aşağıdaki gibidir;

Arıza SebebiKomisyon Ve Ücret
Fiziki POS Cİhazı (Bakım, Yazılım Arızası, Donanım arızası)7 TL – 39 TL
Sanal POS (Yazılım hatası, bakım, donanım arızası )15 TL
POS İletişim Ücreti35 TL
POS Cihazı Aksesuar Kayıp Bedeli (Kablo, soket, tuş vb.)1.000 TL
Sanal POS (Entegrasyon, Optimize)150 USD
Sanal POS ( Yıllık Bedel)100 USD

Örnek vermek gerekirse POS cihazınızın yazılımı bozulduysa veya Fiziki Pos cihazınızın bir parçası kırıldı veya kaybolduysa veyahutta sanal pos entegrasyonu yapmak istiyorsunuz yukarıdaki ücretler ve komisyonlar geçerli olacaktır.

Destek Hattı Üzerinden Yeni Halkbank POS Cihazı Başvurusu Yapabilir Miyim?

Halkbank pos destek hattından sadece sorunlarınıza dair çözümler bulmakla kalmaz Halkbank POS cihazı başvurusu talebinizi de iletebilir ve yeni bir pos cihazı sahibi olabilirsiniz. Bunun için izleyeceğiniz yol destek hattını aramak olabilir veya kurumsal internet sitesindeki bu sayfadan başvuru yapabilirsiniz. POS destek hizmetlerinden müşteri temsilcileri sizlerle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Tavsiye İçerik : Yazarkasa POS Cihazı Veren Bankalar

Halkbank POS Çekim Komisyon Oranları Ve Ücretleri Ne Kadar ?

Halkbank pos komisyon oranları ve ücretleri yapılacak işlemin peşin mi yoksa taksitli mi olarak yapıldığı önemlidir. Çünkü  peşin yapılan POS işlemlerinde uygulanacak faiz oranı farklıdır, taksitli işlemlerde uygulanacak faiz oranı biraz daha yüksektir. Aynı zamanda hesabınızda biriken paranın banka tarafından bloke olarak tutulması da gün olarak farklılıklar gösterir bunu en iyi bir tablo ile açıklayabilirim sizlere, tablomuz şu şekilde;

İşlem Yapılan Banka KartıPeşin İşlem Komisyon ÜcretiTaksitli İşlem Komisyon ÜcretiHesap Bloke Süresi (Peşin)Hesap Bloke Süresi (Taksitli)
Halkbank Kredi Kartı% 0,99% 1,94 ( 3 Taksite Kadar)40 Gün80 Gün
Diğer Banka Kartları% 1,29% 3,23 (3 Taksite Kadar)40 Gün100 Gün

Gördüğünüz gibi peşin işlem ve taksitli işlem arasında ciddi farklılıklar görülüyor bu yüzden Halkbank pos cihazı ile işlem yaparken komisyon oranlarını yüksekten ödememek ve paranızı bir an önce geri alabilmek için peşin işlemler yapmanızı öneririz.

POS Cihazı Rulosu Bitti Nasıl Temin Edebilirim?

Tüm Pos cihazlarındaki ana sorunlardan bir tanesi Cihaz Rulosunun bitmesidir. Cihaz rulosundan kastımız slip basılan rulo şeklindeki kağıdın bitmesidir. Eğer Halkbank POS cihazı rulosu bitti nereden alabilirim diyorsanız yine arayacağınız numara Halkbank Pos destek hattı telefon numarası olacaktır.

Burada uygulanacak 2 farklı yöntem vardır, birincisi müşteri hizmetleri üzerinden POS rulosu isteyebilir veyahutta Halkbank pos cihazı üzerinden rulo talebi oluşturabilirsiniz. Hemen cihaz üzerinden nasıl rulo siparişi verebilirim diyebilirsiniz ama bu mümkün. Bunun için cihaz üzerinden adımlar şu şekilde olmalı;

Pos Cihazı Ana Menü > İŞ Yeri Menüsü > POS Destek Hattı > Rulo Talebi

adımları tamamlayarak siparişinizi basit bir şekilde verebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta banka sizin aylık harcamış olduğunuz slip miktarını tespit edebilecektir. Bu yüzden ihtiyacınızdan fazla slip rulo talebiniz onaylanmayacaktır.