• AMERIKAN DOLARI
  27,1488
  % 0,01
 • AVUSTRALYA DOLARI
  17,5001
  % 0,00
 • € EURO
  28,9656
  % -0,03
 • £ POUND
  33,2769
  % 0,03
 • ¥ YUAN
  3,7216
  % 0,26
 • РУБ RUBLE
  0,2820
  % -0,08
 • ÇEYREK ALTIN
  2.775,00
  % 0,28
 • BIST 100
  8.039,18
  % 0,48

5 Başlıkta Sigortasızım Kredi Kartı Alabilir Miyim?

5 Başlıkta Sigortasızım Kredi Kartı Alabilir Miyim?

Bu makalede en çok merak edilen sorulardan birini cevaplama çalışacağım. Sigortam yok kredi kartı alabilir miyim? Bu soru çok merak edilen sorulardan biri, kredi kartı başvuruları için başvuru sahibinin sigortası olması gerekir. Sigortası olmayan ve sabit geliri olan biri alırsa, kredi kartı limiti 1000TL’ye kadardır.

Bir bireyin belirli bir geliri varsa ve sosyal sigortası yoksa, kredi kartı limiti 1000 TL’yi aşabilir. Şimdi SGK ve SSK’sı olmayan bireyler için kredi kartı seçeneklerinden bahsedelim ve tüm detayları aktaralım.

Kredi Kartı Sahibi Olabilmek İçin SSK ( Sigorta ) Mecburi Mi ?

Kredi kartları için sigorta zorunluluğu yoktur, ancak bir kişinin SSK güvencesi olmadan ve kira gibi sabit bir gelir olmadan alabileceği azami limit 1.000 TL ile sınırlıdır.

Sosyal Sigortalar Güvencesi Olmayan Kişiler İçin Kredi Notu Kaç Olmalı ?

Kredi kartı başvuruları için kredi notu çok önemlidir. Son beş yılda bankanızla etkileşime girmediyseniz, kredi notu alamazsınız. Eğer kredi notu gösterilmezse (örneğin 0 olarak belirtilmişse), başvuru dikkate alınmayacaktır.

Kredi notu 1 ile 699 arasındaysa, o zaman en tehlikeli gruba aittir. Bu gruptaki kişiler güvenli kredi kartları için başvurabilirler. Kredi notu 700 ve üzeri olan başvurular, istihdam durumuna ve gelir seviyesine bağlı olarak daha kolay onaylanır.

Sigortasız Kredi Kartı Veren Bankalar

Günümüzde sigortasız kredi kartı sunan bankalar genellikle sizlere sunduğumuz şekillerde şekilleniyor. Özellikle eğer kredi notu skorunuz sorunsuz görüntüleniyor ise, birçok banka sigortalı olmayan çalışanlara kredi kartı atayabilir.

Maximum Aidatsız Kredi Kartı

Türkiye İş Bankası’nın çok kullanılan Maximum aidatsız kredi kartı, sigortasız çalışanlar için alınabilecek en uygun kredi kartıdır.

Sigortasız bir çalışansanız ve kredi puanınız doğruysa, bu kartı Maximum’un tüm avantajlarından faydalanmak için kullanabilirsiniz. Alt sınır Yıllık bir kart ücreti olmadan, bu kartın taksitli peşin ödeme, maksi puan kazanma ve diğer nakit ihtiyaçları gibi birçok avantajı vardır.

Başvurmak için İş Bankası Müşteri Hizmetlerini 0850 724 0 724 numaralı telefondan arayın veya İş Bankası şubesine gidin.

Bonus Flexi Kredi Kartı

Bonus Flexi, albenisi olan tasarımı ile eşsiz bir kredi kartıdır ve Garanti’nin uzun yıllardır en sevdiği ürünlerden biri olmuştur. Yıllık kart ücreti olmayan ürünlerin yanı sıra birçok fleksi puanı alabilirsiniz. Garanti Bankası’nın sağladığı Flexi ile alışveriş yaparken kredi kartı puan, taksitler ve birçok avantaj ve kampanya elde edebilirsiniz. Bu, sigortasız bir çalışana verilen kredi kartı şeklinde değerlendirilebilir.

Garanti Bonus Flexi kredi kartı almak için 444 0 333’ü arayarak veya 1-5-2-1 tuşlarına basarak bir Garanti şubesine başvurabilirsiniz. Değilse, garantibbva.com.tr adresi online başvuru için zaten kullanılıyor ve “Şimdi Başvur” butonuna tıklayarak Garanti Flexi’ye başvurabilirsiniz.

Akbank Free

Akbank, Türkiye’nin en güvenilir bankalarından biridir. Sigortası olmayan kişiler bu bankadan kredi kartı sahibi olabilir ancak çok ilkeli olan Akbank; Genellikle derinlemesine bir inceleme yapabilir ve bu kredi kartını sunabilir. Bu nedenle, banka kayıtlarınızın kesinlikle temiz olması en önemli faktörlerden biri olarak kabul edilebilir.

Yıllık kart ücreti olmayan Akbank Free, daha düşük bir limitiniz olsa bile harcama yapmanızı sağlar. Uygun kredi kartı Ücretsiz ayrıca kurulumdan sonra aynı özellikleri sunar.

İlgili Makale : Troy Kart Veren Bankalar

Bu linki kullanarak Akbank Free kredi kartı için başvurabilirsiniz: https://www.kartfree.com/free/hemen-basvur

TutarVadeFaiz OranıAylık Taksit
10.000 TL241,402.457 TL

Sigortasız Kredi Kartı Başvurusu İçin Detaylar

Yazımızda bahsettiğimiz farklı bankalardan birkaç kredi kartı teklifi sunduk ve bu kredi kartları çoğunlukla ucuz, bu yüzden sigortasız çalışanlara oldukça uygun. Ucuz ve ücretsiz olmasından dolayı sigortasız çalışanlara kolay bir şekilde verilebiliyor. Daha fazla kampanya özellikleri olan ve çok puan kazandıran üst seviye premium kartlar için kredi notu ön plana çıkıyor.

Bu kartlar genellikle iyi bir kredi notuna sahiptir ve sigortalı çalışanlara sağlanabilir. Kredi kartınızı ücret ödemeden kullanmaya başlayabilir ve düzenli ödemeler sonucunda kredi kartı limitinizi dilediğince yükseltebilirsiniz.