Kredi Ustam

Kredi Çekemiyorum Acil Kredi Lazım 5 FARKLI YÖNTEM

Tarih: 10.08.2019
Güncel: 10.08.2019

Kredi alamıyorum, acil krediye ihtiyacım var, acil kredi alamıyorum. Günümüzde pek çok kişi, bankaların sağladığı kredilerden ihtiyaçlarını karşılamak için yardım almak istemektedir.

Ancak, bankaların belirli kredi derecelendirme yöntemleri olduğu için, tüm kredi başvuruları onaylanamaz. Bu nedenle insanlar kredi kullanamazlar, kredi çekebilmek için birkaç yöntem kullanmaları gerekir. Kredi çekemiyorum, acil kredi lazım ne yapmam gerek?

Kredi Çekemiyorum, Ne Yapmalıyım?

Kredi çekemiyorum diyorsanız öncelikle neden size kredi çıkmadığınız sorunlar neler olabilir araştırmalısınız. Kredi çekebilmeniz için gerekli koşulları yerine getirebiliyor musunuz? Ayrıca kredi başvurusunda eğer ihtiyaç fazlası abartı bir kredi talebinde bulunuyorsanız banka bunu muhtemelen red edecektir. Bu yüzden kredi çekmeden önce ön analiz ve gerektiği kadar tutarın kredi başvurusunda talep edilmesi gerekmektedir.

Şunu her yazımızda söylüyoruz, kredi kullanımlarında kredi notu ve skor derecelendirmesi oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Eğer bu derecelendirme skorunuz ortalamanın altında ve düşük ise kredi çıkmamasına etken bir sebeptir. Ayrıca elde ettiğiniz belgeleyebildiğiniz gelirinizde kredi başvurularında etkilidir. Çünkü geliriniz oranında bankalarda bir kredi limitiniz vardır. Bu yüzden tüm bankalarda ki kredi limitlerinizi kontrol altında tutmalısınız.

Çok Acil Kredi Lazım, Nereden Kredi Çekebilirim?

Yazımızın başında bahsetmiş olduğumuz kriterlere dikkat ederek kredi başvuru şeklinizi düzenlemeli ve en isabetli başvuruyu yapmış olmanız gerekmektedir. Örnek vermek gerekir ise eğer siz bir asgari ücretli çalışan iseniz ve 60.000 TL gibi bir rakama kredi başvurusu yapıyorsanız bu direkt olarak red olacaktır.

Her ay elinize geçen düzenli bir gelir tabi belgeleyebildiğiniz bir gelir olmalı, bu da çok önemlidir.Kredi sicilinizin düzgün olması kredi çekebilmek için en pozitif sonuçlardan biridir. Püf noktalardan birisi ise banka tercihi hiç çalışmadığınız bir bankaya göre Maaş aldığınız bankadan kredi başvurusu yapmanız sizi 1-0 öne geçirecektir.Sonuç olarak bankadan kredi çekemiyorsak ne yapmalıyız, nasıl bir çözüm bulmalıyız. Acil kredi lazımkredi çekemiyorum diyenler bankalar dışında kredi veren yerleri merak ediyorlar bu yüzden yazımıza sizleri sıkmadan devam ediyoruz.

Bankalardan Kredi Çekemiyorum, Ne Yapmalıyım?

Eğer sizler tüm bu detayları ince elediniz ve sık dokudunuz ama halen bankalardan kredi kullanamıyorsanız hemen umutsuzluğa kapılmamalısınız çünkü yazımızın devamında sizlere detaylı olarak sunacağız. Kredi çekemiyorum acil kredi lazım diyenler için işte reçetemiz ;

Acil Kredi İçin Faktoring Şirketleri

Faktöring şirketleri sadece çek kırmak ve senet tahsilatı yapmaktan ibaret değildir. Bazı faktoring şirketleri senet karşılığında kredi imkanı duymuş olmalısınız, duymadıysanız da şuan itibari ile öğrenmiş oldunuz. Bu yöntemi bölgenizdeki faktoring şirketlerini deneyebilirsiniz. https://krediustam.com/senetle-kredi-veren-faktoring-sirketleri/ bu yazımız bu konuda size destek olabilir.

Banka Haricinde Kredi Veren Yerler

Banka dışında kredi veren finans kuruluşları arasında Koçfinans veya Evkur gibi finansman sağlayan şirketleri deneyebilirsiniz. Belki nakit kullanamayabilirsiniz. Fakat bir elektronik eşya alarak bu ürünü daha sonra satarak acil para ihtiyacı sorununuzu çözebilirsiniz.

Kuyumcular Aracılığı İle Acil Para Bulma

Son zamanlarda bazı büyük kuyumcular senet karşılığında altın satmaktadır. Bu şartlarda belli oranda altın alarak daha sonra bu altınları satmak suretiyle acil para ihtiyacınızı senetle altın alma işlemini kullanarak çözebilirsiniz.

Senetle Kredi Veren Yerler Ne Kadar Güvenli ?

Senetle kredi çekmek, aslında çokta tasvip edilen ve uygulanabilir bir yöntem değil fakat bunu aldığınız yer ve alış şekliniz çok önemlidir. Şunu unutmayın ki tanımadığınız yasal olmayan yöntemler ile hiçbir suretle kredi kullanmayın. Şuanki acil kredi ihtiyacınızdan daha çok canınızı sıkacak durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Çünkü bu tip kişiler dolandırıcı ve sizin bu durumunuzdan yararlanıyor olabilir DİKKATLİ OLALIM.

Sizlere şimdi kefilsiz hızlı ve çabuk kredi başvurusu yapabileceğiniz ve kolay kredi veren bankalardan örnekler vereceğim.CEPTETEB, enpara.com, ING e Kredi, Aktif Bank eğer diğer bankalardan kredi çekemiyorum diyorsanız bu bankaları değerlendirerek şansınızı deneyebilirsiniz.

Bankalar Dışında Acil Para Bulma Yolları

Bankalar dışında acil para bulma, biraz zor gözükse de bazı küçük tüyolar ile düşük miktarda acil nakit ihtiyaclarınız çözebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse şuanda akıllı telefonlar revaçta telefon hattınız üzerine bir akıllı telefon alarak paketini açmadan bu ürünü biraz daha düşük fiyatla satabilir ve hemen para elde edebilirsiniz. Ya da senetle alışveriş imkanı sunan AVM’ lerden benzer ürünleri alarak satmayı deneyebilirsiniz. Daha sonra borcunuz taksitli bir şekilde ödeyebilirsiniz.

Bu yazımızda acil para lazım kredi çekemiyorum diyenler için yasal ve güvenli para bulma yöntemlerinden bahsettik. Tefeci, acik kredi çıkartılır, borç para veriyorum gibi internette her gördüğünüz yazıya ve başlığa aldanmayın, aldatılmayın sağlıcakla kalın.

KUTAY DEMİRCİ /
Kredi Çekemiyorum Acil Kredi Lazım 5 FARKLI YÖNTEM
Finans sektöründeki içeriklere meraklı ve sürekli takip eden
Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git