Kredi Ustam
BUNLARI DA OKUYABİLİRSİNİZ
Kara Liste Sorgulama İçin 3 Basit Pratik Yöntem
Kara Liste Sorgulama İçin 3 Basit Pratik Yöntem
Eğer bir bankadan kredi başvurusunda bulunup olumsuz yanıt aldıysanız banka kara liste sorgulama işlemi yapmanız gerekebilir. Zaten böyle bir durumda...
Tefeci Arıyorum Çok Borcum Var İletişim Bilgileri Lazım
Tefeci Arıyorum Çok Borcum Var İletişim Bilgileri Lazım
Genellikle borçlarından sıkılmış hiçbir türlü kredi kullanamayan kişiler acil tefeci numaraları arıyorum diyerek yola koyuluyor, tefeci arayanlar genelde bankalardan kredi...
Anasayfa > Kredi Notu > Kredinizi (KOMİSYONLA) Biz Çekelim, Taksitleri Siz Ödeyin!

Kredinizi (KOMİSYONLA) Biz Çekelim, Taksitleri Siz Ödeyin!

kredinizi biz çekelim siz ödeyin

Bankalar ile arasını bozarak artık kredi çekemeyenler son günlerde interneti altına üstüne getirerek komisyonla kredi veren şirketleri arıyor. Bizde bu yüzden kredinizi biz çekelim siz ödeyin şirketleri ile ilgili bir makale yayınlamak istedik. Bu danışmanlık şirketleri komisyonla kredi veren firmalar olarak da anılıyor, sistem nasıl çalışıyor, kredi notu düşük ve sicili bozuk olan kişilere nasıl bir kredi ve finansmanı sağlıyorlar inceledik.

Sicili olumsuz kötü duruma düşmüş bireylere bir kolaylık sağlayan ve komisyonla kredi veren bu firmalar ilk olarak İstanbul, İzmir, Ankara ve Bursa gibi büyük illerde boy göstermiştir. Daha sonra kısa sürede kredinizi biz çekelim siz ödeyin propaganda sözü ile bir çok ilde yayılmıştır. Şuan hemen hemen Kayseri, Konya ve Bursa gibi bir çok ilde bulunmaktadır.

Kredi çekemeyenlerin ve acil para ihtiyacını ve finansmanını sağlayan bu şirketleri biraz daha yakından inceleyelim.

Kredinizi Biz Çekelim Taksitleri Siz Ödeyin Ne Demek?

Kredi bizden taksit sizden kampanyası, sisteminin kurulmasının ve kısa sürede bu kadar tutulmasının sebebi ülkemizdeki kredi kartı ve kredi borçlularının bir hayli fazla olmasından kaynaklanmaktadır. Bireysel, tüketici ve ihtiyaç kredileri yerli yersiz ve hesapsızca kullanıldığında borçlar ödenemez duruma geliyor, tabi her bankadan bir adet kredi kartı da cüzdanımızda bulununca durum içinden çıkılmaz bir hal alıyor ve borçlar ödenemiyor, banka kredi notu düşüyor ve sonuçta sicilimiz bozuluyor. Bu durumu fırsata çeviren komisyonla kredi veren firmalar kredi sicili bozuk olanlara kredi çıkararak bu durumdan para kazanmaktadır.

Kredinizi Biz Çekelim Komisyonla Kredi Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Komisyonlu kredi sisteminin işleyişi hakkında bilgi vermek gerekirse, firmalar danışmanlık konsepti olarak hizmet vermektedir. Bankalarla daha önce ödeme ve gecikme sorunu yaşamamış kişiler veya şirketler üzerine müşterilerinin ihtiyacı olan tutarda parayı ilgili bankalardan kullanıyor, Sicili temiz firma veya birey üzerine çekilen bu krediler, ihtiyaç sahibi kişilere çek senet ve benzeri değerli evraklar karşılığında ek faiz oranları ile borçlandırılarak veriliyor. Bu sayede kredi düşüklere kredi veren yerler bireylerin acil para ihtiyaçlarını gidermiş oluyor.

Komisyonla kredi veren firmaların ikinci bir yöntemi ise yine acil para lazım bankadan kredi çekemiyorum diyenlere nakit para karşılığında belirlenen faiz oranları ile finansman sağlamaktadır. Bu sistemde danışmanlık firmasının kişilere özel uygulamış olduğu ve değişkenlik gösteren faiz oranlarını kabul etmeniz ve sizden istenen evrak ve belgeleri imzalamanız gerekmektedir.

Kredinizi Biz Çekelim, Siz Ödeyin Sisteminin Dezavantajları Nelerdir?

Komisyonla kredi çekmenin avantajları yanında dezavantajları da bulunmaktadır. Şimdi dilerseniz birazda bundan bahsedelim;

 • Komisyonla kredi çektiğinizde bankalardaki gibi düşük faizler ödemezsiniz. Faizler çok daha yüksek olacaktır. Bu durumu göz önünde bulundurmalısınız.
 • Kredinizi biz çekelim şirketlerinden bankalardan daha kolay kredi çekemezsiniz, çünkü bu firmalarında istemiş olduğu evraklar bir hayli fazladır. Çünkü banka sicili bozuk olan birine kredi çıkartırken biraz dikkatli olmak gerekir öyle değil mi?
 • Komisyon karşılığında kredi başvurusu yaptığınızda firma gerekli görmesi durumunda sizden bir veya iki tane kefil (garantör ) isteyebilir.
 • Adınıza düzenlenecek olan senetler muaccel senet olarak düzenleneceğinden borçlarınızı danışmanlık şirketlerine öderken geciktirdiğiniz de, firma sizden vadesi gelmemiş tüm senetleri bu muaccel senet ile sizden talep ve tahsil etme şansı bulunuyor.
 • Bankadan 100.000 TL kredi çekebilmiş olsanız, geri ödeme yapacağınız toplam tutar 138.000 TL ise kredinizi biz çekelim siz taksitleri ödeyin firmalarından kullanacağınız 100.000 TL’ 155.000 TL gibi fahiş bir geri ödeme yapmak zorunda kalabilirsiniz. ( Örnekleri tamamen afaki bir şekilde durumun daha iyi idrak edilmesi adına verdik)

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin Komisyon Kredisi Veren Şirketlere Güvenebilir Miyiz?

Komisyonla kredi sistemi nasıl oluyor anlattık, peki bu sistem ne denli güvenli? Bu yöntem bizim sicili kötü ve bankadan kırmızı kalem yemiş bireylere çok önerdiğimiz bir durum değildir. Çünkü yasalar çerçevesinde borç para bulmanın en doğru yolu bankalardan alınan nakit finans işlemleridir. Kredinizi biz çekelim, taksitleri siz ödeyin firmalarıyla çalışmadan önce iyi bir araştırma yapmalısınız.

Bunun sebebi işini hakkıyla yapan firmaların yanı sıra bu sistemin boşluklarından yararlanarak dolandırıcılık yapan kişilerin sayısı da bir hayli fazla bu yüzden dar zamanlarınızda oluşan acil nakit ihtiyacınızı karşılamak isterken daha zor durumlara düşmenizi engellemelisiniz.

komisyonla kredi nasıl alınır

“Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu” (BDDK) tarafından sürekli denetlenen ve yasal izin verilmiş güvenli danışmanlık finansman şirketlerine yönelmenizde fayda var.

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin Kredi Sistemi İçin Kredi Limitleri Ve Örnek Ödeme Planı

Komisyonla kredi almak isteyen kişilerin alabilecekleri kredi limitleri, danışmanlık firmaları tarafından değişkenlik göstermektedir. Bazen bu rakam 50.000 TL, bazen ise sizin ek olarak göstereceğiniz ekstre malvarlıklarınız ve ipotekleriniz ile 5000.000 TL’ ye kadar çıkabilir. Kredinizi biz çekelim şirketlerinin en çok çalışmış olduğu “Burgan Bank” üzerinden elde etmiş olduğumuz veriler ile 11.11.2019 Kasım ayına dair faiz oranı 1,32 olarak baz alınmıştır. Örnek bir kredi tutarı ve geri ödeme tablosunu sizler için oluşturduk detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Başvuru Tutarı Faiz Aylık Ödeme
15.000 TL % 1,32 756.19 TL
20.000 TL % 36 733.21 TL
30.000 TL % 1,32 897.14 TL
40.000 TL % 1,32 1.037,80 TL

Tabi bu oranların üzerine ekstra bir komisyon geleceğini de unutmayın bu tamamen komisyonlu kredi sağlayacak firmanın inisiyatifinde olacaktır.

Komisyonla Alınan Kredilerin Geri Ödemelerinin Yapılışı

Kredinizi biz çekelim taksitleri siz ödeyin sloganının siz ödeyin kısmını açıklamamız gerekirse yapılan vade tarihlerinde danışmanlık firmalarının sizlere bildirmiş olduğu bankaya veya elden ofis ve bürolarına giderek ödeme yapabiliyorsunuz. İmzalamış olduğunuz senedinizi hemen almak istiyorsanız.

Komisyonla kredi imkanı kullandığınız ofise giderek ödemenizi yapmanıza istinaden o aya ait senet, dekont ve evraklarınızı alabilirsiniz. Borca ait son taksit ödenene kadar muaccel senet güncelliğini koruyacaktır. Bu yüzden son taksitinizi ödedikten sonra borcunuz tamamen kapandığında muaccel senedi almayı ihmal etmeyin ve unutmayın!

Kredi Çıkartılır Şirketleri Taksiti Gelmeyen Ödemeleri Toplu Olarak Geri İsteyebilir Mi?

Komisyon karşılığı çıkmayan kredi çıkartılır şeklinde çalışan firmalar size vermiş oldukları ödemeleri toplu olarak sadece belirli şartlarda isteyebilir. Eğer bir taksiti veya birden fazla taksit ödemesini şirketlere ödemeyi geciktirir iseniz, işte bu durumda firma sizden vadesi gelmeyen tüm ödemeleri talep edebilir. Bu kural size imzalatılan muaccel senette belirtilmektedir. Bu yüzden kredi evraklarını dikkatli bir şekilde okumalı ve imzalamalısınız.

Kredinizi biz çekelim siz ödeyin firmaları sicili bozuk olan kişilere kredi verdiği için kendilerini oldukça sağlama almaktadır. Kendileri alacaklarını bu muaccel senetlerle garanti altına almak istiyorlar.

GSM Operatörleri Üzerine Kredi Almak Alternatif Olabilir!

En kolay kredi alma seçenekleri arasında bulunan faturalı hatta kredi seçeneği sizin için cazip olabilir. Kredinizi biz çekelim taksitleri siz ödeyin firmalarına çok fazla faizler ödemek ve senet ödeme derdine girmeden daha kolay ve pratik bir yolla PTTcell, Turkcell, Vadofone Ve Türk Telekom Hattına Kredi yolunu denemelisiniz.

Bu yöntem çok basit ve pratik bir yöntem hangi operatörü kullanıyorsanız bu operatörün herhangi bir bayisine gidiyorsunuz ve cep telefonunuzdan göndereceğiniz kısa bir SMS ile kredinize saatler içerisinde kavuşabiliyorsunuz. Bu yöntemi denemeden önce faturanızı son altı aydır düzenli ödediğinizden emin olun. Konu hakkında aşağıdaki firmadan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

Turkcell Küçükyalı Plaza, Aydınevler Mahallesi İnönü Caddesi No:20 Küçükyalı Ofispark B Blok – Maltepe / İSTANBUL  Telefon : 0 532 532 0000

Kredinizi (KOMİSYONLA) Biz Çekelim, Taksitleri Siz Ödeyin! Konusuna 64 Yorum Yapıldı
 1. Ömer ufuk bayraktar dedi ki:

  Acil kredi çekmem lazım lütfen bana acilen ulaşınız

 2. Onur dedi ki:

  15 bin tl ihtiyacim var sicilim bozuk kiredi alamiyorum 1000 tl odeme yapabilirim aylik

 3. Murat çoban dedi ki:

  Mrb ,

  30.000 TL krediye ihtiyacım bulunmaktadır. Sicilim bozuk olduğu için kredi çekememekteyim. Yurtdışında çalışmaktayım. Gelir düzeyim yüksektir ancak finansal yatırımlarımda büyük kayıplar yaşadığım için zor duruma düştüm. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

 4. Umut dedi ki:

  50 bin lazım açık istanbul

 5. Umut dedi ki:

  50 bin lazim acil

 6. Gözde dedi ki:

  Cok zor durumdayım özel sektör sigortalı calisanim 25.000 tlye ihtiyacim var acil aylık 1000 tl ödeme yapabilirim kredi notum sıfır olduğu için kredi cekemiyorum acil yardımcı olurmusunuz

 7. İlyas dedi ki:

  60 bin istiyorum aylık 1.500 TL olarak ödeme yaparım faiz önemli değil acil

 8. İBRAHİM GÜNEŞ dedi ki:

  MERHABALAR KREDİ CEKMEK İSTİYORUM SİCİLİM BOZUK BORC KABAMAK İCİN 60000 TL

 9. Selahattin dedi ki:

  20000 çekmek istiyom ama kırem var zitaatte alsbilirmiyim emelli çalışanım

 10. Galip dedi ki:

  Kredi istiyorum 50000TL. Şartlar nasıl olursa olsun her ay öderim.

 11. Kemal dedi ki:

  Acil borç kapatmak için 50000 liraya ihtiyacım var. Kredi puanım nedeniyle bankalardan kredi çıkmıyor. Komisyon karşılığında kredi çıkarabilecek olanlar ya da uygun faiz oranıyla senetle borç verebilecek olanlar yazsın lütfen. Aylık 3000 liraya kadar ödeme yapabilirim.

  1. Halil demirci dedi ki:

   Banada 10bin 20bin arası lazım istanbulda yaşıyorum calışıyorum ayda 800tl 1000tl rası ödeme yapabilirim

 12. Adnan dedi ki:

  Merhaba borçları kapatmak için acil 22000 TL’ye ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim.

 13. İbrahim dedi ki:

  İzmirde yaşıyorum, hic param yok ,kredimi çıkarin 100 değil 500 veriyim

 14. Orhan dedi ki:

  90 bin krediye ihtiyacım var,vergi mukellefiyim
  Esnaf kredisi çektim kefilli olarak,yardımcı olursanız sevinirim

 15. Sezen dedi ki:

  55.000 TL’ye ihtiyaç ım var yardımcı olurmusunuz

  1. Fatih dedi ki:

   50000 TL ye ihtiyacım var dugunum için yardımcı olur musunuz lütfen ?

 16. Tekin1962 dedi ki:

  8000 tl maaşım kamuda çâlışıyorum 75000 tl borç kapatmak için Acil lazım

 17. Selçuk dedi ki:

  Merhaba
  50.000 tl ye ihtiyacım var. Borç kapatacağım. Yardımcı olur musunuz ?
  kuzeyli_john@hotmail.com

 18. ERDEM DOĞAN dedi ki:

  merhaba
  senetle kredi den yararlanmak istiyorym. bankalardan kredi çıkmıyor .çalışıyorum ve düzenli ödeme yapabilirim. ihtiyacım olan rakam 15.000 tl.
  ikterdem@gmail.com

 19. Büşra dedi ki:

  Merhaba acil 15 bin tlye ihtiuacım var lütfen yardımcı olun busra.07.fenerbahce@gmail.com

 20. Ahsev dedi ki:

  SAglık sektöründe görevliyim aylık kazancım 4609 yaşadığım kanser olayı yüzünden sicilim çok bozuldu hastalığı yendım komisyonla kredi çıkartan Kocaeli bana ulaşabilirmi çok acil 20000 TL’ye ihtiyacım var lütfen

 21. mehmet dedi ki:

  mrblar acil olarak 10000 tlye ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim m.fidan3456@gmail.com

 22. yunus dedi ki:

  slm malulen emekliyim hiç bir bankaya ödemede herhangi bir yani son ödeme tarihini aşmış bir ödeme yapılmış geçmişim yoktur kamudan belirli bir maaşım var tüm bunlara rağmen netten bazı bankalara kredi almam için başvurduğumda neden kabul edilmiyor 10 bin tl için böyle yapılırsa sorun bankalarda değil ???cvbınıı bekliyor olacam sağlıcakla kalın yns1876@hotmail.com

 23. Cihan kanoglan dedi ki:

  Merhaba iyi günler acil olarak 10000 tl ye ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz magaza sorumlusuyum aylık 3400 tl maaş alıyorum gününde öderim. Kanoglancihan@gmail.com iletişim Numaram

 24. Turan dedi ki:

  Acil 25000 TLye ihtiyacım var. Maaşım 2800 TL. Lütfen yardımcı olun

 25. Faruk kaçan dedi ki:

  20000 TL kredi kullanmak istiyorum yardımcı olursanız

 26. Hakan dedi ki:

  Merhabalar
  Acil 15.000 TL ye ihtiyacım var. Mümkünse 36 ay taksitle. Kamu çalışanıyım. Ortalamanın üzerinde bir gelire sahibim. İstanbul da yaşıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

  hknszr41@gmail.com

  1. Sezen dedi ki:

   Arkadaslar benim aldigim biyer var bende 1 sene boyunca nette hep arastirdim 5 kez dolandirildim buraya rastladim ihtiyacimi karsiladim izmirde olanlar elden alabilirler uzak olanlarda gidebilir kendine kalmis uzakta olanlar banka yoluyla halledebilir ben hem burdan ihtiyacimi karsiladim hemde para kazanmaya basladim 100 tl aliyorum sadece buda benim bi isim oldu yerini ogrenmek isteyenler bana yazabilir ama dedigim gibi 100 tl komisyonumu bastan aliyorum kendime is edindigim icin bunu bende burdan para kazaniyorum isteyen yazsin dedigim gibi elden alin daha mantikli bankayla ugrasmayin hem gozunuzle gorun oyle alin herkesede guvenmeyin benim gibi dolandirilmayin

   1. Kutay DEMİRCİ dedi ki:

    Tüm okurlarımızın dikkatine tanımadığınız güvenmediğiniz ve yasal bir hükmü olmayan hiç kimseye hiçbir şekilde para vermeyiniz !

   2. ayşe dedi ki:

    merabalar nasıl bilgi alabilirim sizde

   3. Tuba dedi ki:

    Mail adresinizi veya numaranizi gonderir misiniz

   4. Ahmet dedi ki:

    Merhaba yardımcı olursanız sevinirim

   5. Rabia dedi ki:

    Banada yardimci olabilirmisin

   6. hasan hüseyin zeybek dedi ki:

    sezen bey bana ulaşabilirmisiniz izmirde nerde elden kredi alabileceğimiz yer

   7. Ysf dedi ki:

    İletişim

 27. Uğur dedi ki:

  Çok acil olarak 15000 Liraya ihtiyacım var 10000 geri ödeme yapabilirim 2/3 aya kadar lütfen yardımcı olun

 28. Mehmet dedi ki:

  25 bin tl ihtiyaç var 1000 tl ödemeli yardımcı olursanız

 29. Menderes dedi ki:

  Çok acil 45000tl ye ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 30. faruk turan dedi ki:

  özel sektör çalışanıyım ve acil 25000 tl krediye ihtiyacım var ve 36 ay taksitle (mümkünse) ödemek istiyorum tfarukturan@gmail.com
  sizden yanıt beklemekteyim.

 31. Abdurrahim dedi ki:

  Benimde 100 bin ne ihtiyacım var komusyonlukla da olsa yardımcı olunuz

 32. Muharrem dedi ki:

  Emekliyim 25000tlyeihtiyacim var. Ayriyetencalisiyorum 2500tl aliyorum emekimaasimda 2000tl borcumu kapatiptek bankaya borcum olsun

 33. berkan dedi ki:

  merhaba 30000 tl ihtiyacım var öğretmenim ödeme sıkıntım olmaz kkb düşük olduğu için kredi alamıyorum 3 4 ay lazımmış banka kredisi için ama bana şuan lazım yardımcı olursanız sevinirim.

 34. Onur eren keskek dedi ki:

  Merhaba ssk li olarak calisiyorum bursa da 10000 tl krediye ihtiyacim var komisyonla bile olabilir yardimci olabilecekler yazabilir mi.okeskek99@gmail.com

 35. Serkan dedi ki:

  Kamu çalışanıyım. Acil 15000 liraya ihtiyacım var. Kredini biz çekelim siz ödeyin gibi bir durum varsa çok iyi olur.

 36. Songul dedi ki:

  Acil 30000 tl ihtiyacım var nasıl yardımcı olursunuz

 37. deniz dedi ki:

  sigortali isciyim acil 15000 tl ye ihtiyacim var ilk defa kredi cekcem notum dusuk 740 kiredi notum 10 ayda oderim geri yardimci olun lutfen

 38. Murat Asal dedi ki:

  Selam alayküm kardeşim nasılsınız,kamu çalışanıyım acil paraya ihtiyacım var beni ararmısınız,asalmurat447@gmail.com

 39. Mehmet Heltaş dedi ki:

  25000 tl kredi kullanmak istiyorum.gecikmelerimden dolayı kendim kullanamıyorum. Tüm borclarimi ödeyip tek bir yere borcum olsun istiyorum. 4000 tl belgelenir maaşım var .24 ayda odeyebilirim.yardımcı olursanız sevinirim

 40. erdoğan dedi ki:

  10000 tl acil lazi emekliyim

 41. Mustafa dedi ki:

  Kamu kurumunda memur olarak çalışmaktayım yaklaşık 7000 bin maaş alıyorum bankalara kredi boçlarım var geçikmeler yaşanmış bu yüzden bankalardan kullanamıyorum ama maaşında herhangi bir icra falan yok sadece gecikmeler var 60 bine ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim. kayarmustafa21@hotmail.com

 42. Seçil dedi ki:

  Krediye ihtiyacım var kamu çalışanıyım

  1. Mert dedi ki:

   Merhaba 15 000 bine ıhtiyacım var ödemeler düzebli yapabılırım corlukmert1@gmail.com evliyim cocuklarım var borclarımı ödemem lazım

 43. Emre Çelik dedi ki:

  Merhaba Kredye ihtiyacım var kadrolu memurum acil bu kişilere nasıl ulasabilirim

 44. Ebru dedi ki:

  Krediye ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 45. Mustafa dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacım var esnafim avkatlik oldugum icin kredi cekemiyorum borckapatma kredisinebasvurdum odaolmadi kafayiyecegim yardimci olun lutfen 40bintl lazim komusyonu neyse odemeye raziyim cok zordurumdayim

 46. Mustafa dedi ki:

  İzmirin selcuk ilcesinde esnafim 40bin lazim

 47. Recep dedi ki:

  Kayseriden açıl 30.000 lazım

 48. Adem dedi ki:

  Merhaba acil nakite ihtiyacım var bu sistemde çalışan kurumlar ile iletişime geçmek isterim nasıl ulaşabilirim

  1. Kutay DEMİRCİ dedi ki:

   Adem bey merhaba bu tarz firmaları değerlendirirken lütfen dikkatli olunuz daha çok BDDK onaylı faktoring şirketleri ile irtibat kurmaya çalışınız. Bununla alakalı web sitemizdeki makalemizi inceleyebilirsiniz.

 49. RIDVAN dedi ki:

  Bilgi almak istiyorum

  1. Kutay DEMİRCİ dedi ki:

   Rıdvan bey sormak istediklerinizi sorarsanız yardımcı olalım.

   1. erdoğan dedi ki:

    Emekliyim 10 bin lazim acil vergi borcun dan dolayi kredi alamiyorum

  2. Nazife tangal dedi ki:

   Merhaba acil 40 bin lira ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz sikorta girişim yeni olduğu için kıredi çıkmıyor banada acil para lazım

Sayfa başına git