Kredi Ustam
BUNLARI DA OKUYABİLİRSİNİZ
Akbank Direkt (İNTERNET) Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır?
Akbank Direkt (İNTERNET) Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır?
Akbank dijital bankacılıkta diğer bankalara göre bir adım önde ilerliyor ve müşterilerinin bankacılık işlemlerini kolaylaştırarak bankaya gitmeden bir çok işlemi...
Türkiye İş Bankası Sim Kart Bloke Kaldırma
Türkiye İş Bankası Sim Kart Bloke Kaldırma
İş Bankası'na ait İş Cep uygulamasına giriş yapmak için internet bankacılığını kullanırken, sisteme kayıtlı hat numarasına sahip sim karta "kart"...
Anasayfa > Bankacılık > Albaraka Türk Sim Bloke Kaldırma

Albaraka Türk Sim Bloke Kaldırma

Albaraka Türk sim bloke kaldırma işlemleri sayesinde sizler bankamızın size sağlamış olduğu kolaylıklardan yeniden faydalanabileceksiniz. Bu yüzden bu durumla karşılaştığınız zaman korkmanıza gerek yoktur çünkü bu halledilmeyecek bir durum değildir.

Bloke kaldırma işlemi sizlere kolaylık sağlayan işlemleri kullanabilmenizi sağladığı için önemlidir. Bu yüzden de bloke kaldırmak için sizlere sunulan yöntemler hakkında bilgi sahibi olmanızı tavsiye ederiz. Bilgi sahibi olmanız halinde ise size kolay gelen yöntemi kullanabilirsiniz.

Albaraka Türk Sim Kart Blokesi Nasıl Kalkar?

Albaraka Türk sim kart blokesi nasıl kalkar? Ayrı ayrı olmak üzere birkaç adımdan oluşmaktadır. Bu işlemler esnasında ise sizlerin güvenliğine dikkat edilmektedir. Bloke işleminin yapılmasındaki amaç da bu şekildedir. Yani bankamız sizlerim kartına yönelik ya da telefonunuza yönelik yapılan bir saldırıdan şüphelenmesi halinde sim kartınızı bloke etmektedir.

Sim kartın bloke edilmesi telefon çalınması, sim kart değişikliği, cihaz değişikliği, kartın kopyalanması, telefonun 4.5G’ye uyumlu hale getirilmesinden dolayı yapılmaktadır. Bu durumla karşılaşıldığının düşünülmesi halinde de otomatik olarak bloke uygulanmaktadır ancak bu blokenin kaldırılması uzun ve zahmetli bir durumun olmadığını bilmelisiniz.

Sim kartınızın blokesini size en yakın olan Albaraka Türk ATM’sine giderek halledebilirsiniz.

Albaraka Türk’e ait birçok şubemiz bulunmaktadır. Bu şubelere giderek blok kaldırma işlemini söylemeniz halinde işleminiz başlatılacaktır.

Albaraka Türk’e ait olan müşteri temsilcileri için bir numara belirlenmiştir. Sizler bu numara yardımı ile de sim kartınızın blokesini kısa sürede kaldırabilirsiniz.

Albaraka Türk Sim Kart Bloke Kaldırma Numaraları

Sim kart bloke kaldırma numaraları sizlerin kartının bloke olması halinde ulaşabileceği numarayı içermektedir. Yani sizler bu numaraya ulaşarak sim kartınızın blokesini kaldırabilirsiniz.

Sim kartın blokesinin kaldırılması için yapılacak biden fazla yöntem vardır. Bu yöntemler arasında en kolayı olarak bilinen müşteri temsilcisine bağlanarak blokenin kaldırılması şeklindedir. Bu işlem için sizlerin 0 850 222 5 666 şeklindeki numara ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Bu numarayı bizimle beraber çalışan temsilcilerimiz açacaktır ve size hangi  yapmayı istediğinizi soracaktır. Sizler de bloke kaldırma işlemini gerçekleştirmek istediğinizi söyleyerek talep ettiğiniz hizmeti alabilirsiniz.

Sim kartın bloke edilmesinin altında yatan birden çok sebep vardır. Sizler de sizin kartınızın neden bloke edildiğini temsilcimize sorabilirsiniz. Temsilcimize vermiş olduğumuz bilgi sayesinde de temsilcimiz sizlere gerekli olan bilgilendirmeyi yapacaktır ve hangi durumda dikkat olmanızın gerektiğini sizler ile paylaşacaktır.

Diğer Yazılar

Aktifbank Sim Bloke Kaldırma

Vakıfbank Sim Bloke Kaldırma

Vakıf Katılım Sim Bloke Kaldırma

Hepsini Gör

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git