Kredi Ustam
BUNLARI DA OKUYABİLİRSİNİZ
T.C. Kimlik No İle Hangi Banka Hesabım Var Nasıl Sorgularım?
T.C. Kimlik No İle Hangi Banka Hesabım Var Nasıl Sorgularım?
Kişiler banka hesabı sorgulama aramasını daha sık yapmakta şu aralar bunun sebebi unuttukları yada kullanmadıkları hesapları bularak fazladan bir ücret...
Akbank Tosla Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?
Akbank Tosla Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?
Akbank Tosla Kart, birçok işlemi diğer bankalara göre daha yüksek limitlerle sunmaktadır. Ücretsiz olmasıyla sektöre girdiğinden beri en çok konuşulan...
Anasayfa > Bankacılık > Garanti BBVA Sim Bloke Kaldırma

Garanti BBVA Sim Bloke Kaldırma

    Garanti BBVA Sim Bloke Kaldırma işlemi nasıl yapılır? Garanti Bankası sim blokesi kalkar mı? ATM ve internet bankacılığından sim bloke işlemini kaldırmak mümkün müdür? Bu makalede merak edilen sorulara yer vereceğiz.

Sim kartının bloke olması sorunu herkesin başına gelebilecek bir durumdur. Eğer sim kartınızı değiştirdiyseniz veya kaybettiyseniz, operatör değiştirdiyseniz, bu yeni bir sim kartı almanız anlamına gelmektedir. Böyle durumlarda bankanız güvenlik önlemleri sebebi ile sim kartınıza sim kart blokesi koyacaktır. Bu durum ile karşı karşıya geldiğinizde hiçbir şekilde bankalardan işlem yapamazsınız. Bankanızda kayıtlı olan cep telefon numaranıza yine güvenlik sebebi ile doğrulama mesajı ve bilgi mesajı da gelmeyecektir ve telaşa kapılmanıza gerek yoktur. İlk olarak basit bir şekilde kartınıza koyulan bloke işlemini kaldırmak olacaktır. Bu gibi durumlarda banka otomatik olarak güvenlik önlemi alır ve dolandırılma gibi olaylarla ile karşı karşıya kalmamak için kendini korumaya alır. Bu durumda Garanti BBVA Bankası sim bloke kaldırma işlemi için bir iki işlem ile bu sorundan kolaylıkla kurtulmanız mümkündür.

Garanti BBVA Sim Kart Bloke Kaldırma İşlemi

Garanti Bankası artık Garanti BBVA olarak hizmet veriyor. Bu banka müşterilerinden ATM’den para çekme ve internet bankacılığı girişlerinin onay bilgilerini almamanız durumunda işlem yapamazsınız. SIM kartı bloke olan kişilerin bu onay mesajını almayacaklarını görüyoruz. SIM kartın kilidini birkaç basit adımda açabilirsiniz.

Garanti BBVA Sim Kart Bloke Kaldırma İşlemi için 444 0 333 Garanti BBVA çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz. Bu bağlantı sonucunda bir temsilci ile görüşmeniz ve SIM kartınızın bloke olduğunu ve kilidini açmak istediğinizi söylemeniz yeterlidir. Cep telefonunuz yanınızda taşınmalıdır. Bankacı size bir onay mesajı gönderecektir. Bu onay mesajını temsilciye söylerseniz SIM kart blokajı kalkacaktır.

Garanti Bankası SIM Kartı Blokesi Nasıl Açılır?

Garanti BBVA Sim Kart Bloke Kaldırma işlemini müşteri hizmetleri aracılığıyla yapamıyorsanız veya yapmak istemiyorsanız 5 dakika içerisinde bir banka şubesine giderek bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Sayaç personeli veya kişisel müşteri temsilcileri yardımıyla SIM kartınızın kilidini açabilirsiniz. Bankaya giderken cep telefonunuzu ve kimlik kartınızı getirmeniz yeterlidir. Şahsen başvurmalısınız. Başvuru başarılı olduktan sonra banka size kısa mesaj gönderecek ve kısa mesaj bittikten sonra sim kart iptal edilecektir.

Finans Katılım Sim Kart Bloke Kaldırma makalemize göz atabilirsiniz.

OTO
Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git